Steam Oyunlarını Yüklemek İçin HDD Alınır mı?

Sawgent54

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1TB SSD mevcut ancak hafıza yeterli gelmiyor çoyun film depolamak için SATA HDD almak istiyorum. Steam oyunlarımı HDD aldığım zaman ona kurabilir miyim? Steam uygulamam SSD'de kurulu çünkü oyun indirirken istediğim diske yükleme şansım var mı? Offline hikayeli oyunları hard diskte depolamak istiyorum.

Arkadaşlar 1TB SSD mevcut ancak hafıza yeterli gelmiyor çoyun film depolamak için SATA HDD almak istiyorum. Steam oyunlarımı HDD aldığım zaman ona kurabilir miyim? Steam uygulamam SSD'de kurulu çünkü oyun indirirken istediğim diske yükleme şansım var mı? Offline hikayeli oyunları hard diskte depolamak istiyorum.

SSD şart artık yeni oyunlar için hocam HDD drop yiyorsunuz açık dünya oyunlarında genelde çünkü kaplamalar ve oyundaki alanlar geç yükleniyor.

Kesinlikle alınır.

Reis bende 256GB ssd var bende aynı şekilde 1tb hdd içine oyunları atıyorum daha rahat oluyor benim açımdanda bi problem çıkarmıyor. okuma hızı yüksek hdd tercih edersen bi sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Görseldeki gibi steam > ayarlar > indirmeler > kütüphane klasörleri kısmından istediğin yere taşıyabilirsin tekrar indirmeden indirmek istersende iki disk varsa zaten soruyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-24 013045.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-24 013045.png
    994,7 KB · Görüntüleme: 37
Evet kendim sırf oyun için 980 Pro ve hard disk aldım. Hızlı açılması dışında fark göremedim. Hard disk hızım 7200 RPM 256 MB hız. Ama yüksek GB oyunlarda SSD kendini illa belli edecektir. Ama bende fark olmadı.

Benimde SSD dolmuştu, üstüne gittim bir 500GB SSD aldım, pişmanım, keşke en azından 1TB HDD alsaydım diyorum. İndireceğim oyun 80GB ve ikinci SSD'de 100GB ancak var o da doldu dolacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı