Steam oyunu kendi kendine sildi

IMurat

Decapat
Daha fazla  
Hazır indirimdeyken Battlefield 1 satın aldım. 2 gün oynayabildim. Bu sabah kalktıgımda 60 GB oyunun silinmiş oldugunu gördüm. İnternet hızım zaten çok düsüktü. İnternette her yerde appmanifest dosyasını aradım ama nafile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır indirimdeyken Battlefield 1 satın aldım. 2 gün oynayabildim. Bu sabah kalktıgımda 60 GB oyunun silinmiş oldugunu gördüm. İnternet hızım zaten çok düsüktü. İnternette her yerde appmanifest dosyasını aradım ama nafile.
Kendi kendine silme gibi bir durumu olduğunu düşünmüyorum. Normalde kendi isteğinizle silmeye çalışsanız zar zor siliyor zaten program.

İndirmeyi deneyebilirsiniz ama tamamını değil. Dosyaları farklı bir yere alıp indirmeye başlayın. Eğer appmanifest dosyasının geldiğini gördüyseniz direk indirmeyi durdurup dosyayı geri yükleyin.

Aynı olay bende de oldu dbyd onarken PC kapandı açtığımda oyun kendi kendine silinmişti geri yükledim nasıl oldu hiçbir fikrim yok.

Steamapps klasöründen common klasörüne bak, bir ara bana da oluyordu. İndir dediğim zaman yine kısa bir süre ufak bir indirme yapıp geliyordu oyunlarım.

Bazen yüklü olduğu halde silinmiş gözüküyor dosyalara göz atın.

Yok dosyalar görünüyor. Sadece Steam'de yükle diye çıkıyor. internetten araştırınca appmanifest'i kesfettim ama hiçbir sitede Battlefield için bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı