Steam random Key'in kullanılmadığı nasıl anlaşılır?

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazılan biraz saçma olabilir. Lütfen kullanırsan anlaşılır gibi şeyler yazmayın. Ben bedava random key alabileceğim bir yer biliyorum ve bu keyleri satmak istiyorum. Ama çok düşük ihtimal de olsa keylerin kullanılmış olma ihtimali var. Ben bunları satmak istediğimde bu kullanılmış keyler çok sıkıntı olacaktır. Bu kodları kullanmadan 0 olduğunu yani kullanılmamış olduğunu nasıl anlarım?

Başlıkta yazılan biraz saçma olabilir. Lütfen kullanırsan anlaşılır gibi şeyler yazmayın. Ben bedava random key alabileceğim bir yer biliyorum ve bu keyleri satmak istiyorum. Ama çok düşük ihtimal de olsa keylerin kullanılmış olma ihtimali var. Ben bunları satmak istediğimde bu kullanılmış keyler çok sıkıntı olacaktır. Bu kodları kullanmadan 0 olduğunu yani kullanılmamış olduğunu nasıl anlarım?
Anlayamassınız steam key checker gibi bir site bulursanız sakın keyinizi yazmayın keyiniz çalınır.

Anlayamazsınız Steam key checker gibi bir site bulursanız sakın keyinizi yazmayın keyiniz çalınır.

Key'in kullanılıp kullanılmadığı anlaşılmaz hocam.

Anlayamazsınız.

Tamamdır teşekkürler.
Sattıktan sonra kullanılmış çıkarsa iade alırsınız, paralarını geri verirsiniz.

İşte onun olmasını istemediğim için bu konuyu açtım. Acaba sattığım kişi kullanıp iade etse ne olacak. Bilen satıcılara sorayım bari.

Tamamdır teşekkürler.

İşte onun olmasını istemediğim için bu konuyu açtım. Acaba sattığım kişi kullanıp iade etse ne olacak. Bilen satıcılara sorayım bari.
hocam sattığın adamda video kaydı iste böyle durumlarda bir sitede satıyor isen zaten site video kaydı olmadan iade vermeni zorunlaştırmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı