Steam Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
Rocket League'e basıyorum, biraz bekliyor altta simgesi çıkıyor. Sonra simge kayboluyor, girmiyor. Çözümü bir türlü bulamadım. Hata raporum var ancak atamıyorum hata alıyorum buradan. Lütfen yardım edin.

Rapor paylaşınız.

Rocket League'e basıyorum, biraz bekliyor altta simgesi çıkıyor. Sonra simge kayboluyor, girmiyor. Çözümü bir türlü bulamadım.
Bir önem bende de olmuştu. Çok araştırdım bilgisayarda eksik bazı Microsoft CC+ programları falan eksik o nedenle bu sorun olur diğer bir sonuca vardım. Rocket League'de işe yaramadı ancak aynı sorunu yaşadığım Dying Light'ta işe yaramıştı. Size tavsiyem oyunları yedekleyip format atın temiz bir Windows kurun bütün programları eksiksiz. Daha sağlıklı olur.

Bir önem bende de olmuştu. Çok araştırdım bilgisayarda eksik bazı Microsoft CC+ programları falan eksik o nedenle bu sorun olur diğer bir sonuca vardım. Rocket League'de işe yaramadı ancak aynı sorunu yaşadığım Dying Light'ta işe yaramıştı. Size tavsiyem oyunları yedekleyip format atın temiz bir Windows kurun bütün programları eksiksiz. Daha sağlıklı olur.
Onarılabilecek bir iki DLL dosyası için format atmaya değmez.

ancak bir ton DLL doyası içinde hangisinin eksik olduğunu bilemez öğrenmesi de zor olur ayrıca eksik olmasa bile hasarlı dll dosyaları olabilir
ProcMon raporunu bunun için istiyoruz zaten, orada bütün hasarlı/hasarsız DLL'leri görebiliyoruz ayrıca başka sorun çıkaran şeyler var ise onların da bazılarını görebiliyoruz.

Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?

Denedim olmadı komple windowsa bile format attım yıne aynı.

Bir önem bende de olmuştu. Çok araştırdım bilgisayarda eksik bazı Microsoft cc+ programları falan eksik o nedenle bu sorun olur diğer bir sonuca vardım. Rocket League'de işe yaramadı ancak aynı sorunu yaşadığım Dying Light'ta işe yaramıştı. Size tavsiyem oyunları yedekleyip format atın temiz bir Windows kurun bütün programları eksiksiz. Daha sağlıklı olur.

Formatladım durum aynı.

Geri
Yukarı