Steam sepetim nasıl?

Bütçem maksimum 50 lira. Sizce Steam sepetim nasıl? Alinmasi ya da cikartilmasi gereken bir şey var mı?
Sistemim:
  • R7 350.
  • i7 860.
  • Intel h55.

Eki Görüntüle 1851971

Assetto Corsa için direksiyonun var mı? Var ise sana başka oyunlar önereceğim. iRacing bir numara SIM race olarak ya da pahali kaçar dersen Assetto Corsa competizione daha iyi. Takilmalik istersen tek adres Forza Horizon 5

Alan Wake gerek yok bence çıkarılabilir mekanik olarak çok eskidi. Biz Xbox 360 da oynamıştık 14 yıl önce.
Mekanik eskimez. İlk çıktığında da oynanışı çok iyi değildi. İyi bir hikayesi var. YouTube'dan da izleyebilir ama bazı insanlar oynamadan o oyunu deneyim etmeyi tercih etmiyor. Ben öneririm. Devamı da çıkacağı düşünülürse. Bir de mekanikler sıkıntılı olsa da korku oyunu olduğu için gene de oynaması bir tık daha iyi bir deneyim.

Neden utanıyımki param yok yapacak bir seyimde yok senin gibi şımartılmış bir insan değilim.

Bütçem maksimum 50 lira. Sizce Steam sepetim nasıl? Alinmasi ya da cikartilmasi gereken bir şey var mı?
Sistemim:
  • R7 350.
  • i7 860.
  • Intel H55.

Eki Görüntüle 1851971
Dostum metro serisinin ilk iki oyunu epicte falan verildi bedava ama almadıysan çok iyi fiyatlarda. Şu anki fiyatını bilmemekle birlikte slay the spire oynamanı şiddetle tavsiye ederim. Aşırı saran bir rogue-like kart oyunu. Gamepad yoksa hiç yarış oyununa girmemeni tavsiye ederim. 15 TL'ye dediğim oyunlara bakabilirsin onun yerine. Ayrıca ekran kartını Google'da aratırken yanına notebookcheck yazıp siteye giderek belirli oyunlarda kaç FPS alıyor bakabilirsin.

Senin gibi insanlar bırak bu forumu, Dünya'da olmayı haketmiyor gerçekten. Babanın parasıyla aldığın sistem karşındaki insandan daha iyi olduğu için onu aşağılama hakkı falan doğduğunu mu sanıyorsun kendine? Benim de pandemide başlayan PC toplama hayalim bir yıl önce rtx 2060 ekran kartlı bir PC toplamamla sonuçlandı. Bu kardeşimiz de yapabilir ileride. Şu oyunu oynayamazsın dostum desen bir tarafın mı eksilecek? İnsanı hayvanlardan ayıran özellik düşünme kabiliyeti ve düşündüklerini eyleme dökebilme yeteneğidir. Bundan sonra daha düşünceli bir insan olmanız dileğimle...

Senin gibi insanlar bırak bu forumu, dünya'da olmayı hak etmiyor gerçekten. Babanın parasıyla aldığın sistem karşındaki insandan daha iyi olduğu için onu aşağılama hakkı falan doğduğunu mu sanıyorsun kendine? Benim de pandemide başlayan PC toplama hayalim bir yıl önce RTX 2060 ekran kartlı bir PC toplamamla sonuçlandı. Bu kardeşimiz de yapabilir ileride. Şu oyunu oynayamazsın dostum desen bir tarafın mı eksilecek? İnsanı hayvanlardan ayıran özellik düşünme kabiliyeti ve düşündüklerini eyleme dökebilme yeteneğidir. Bundan sonra daha düşünceli bir insan olmanız dileğimle...

Hocam vallahi ne yapalım böyle dusunme kalibiyeti yerinde olmayan cok insan var bilgisisiz insan var bilgisayarım daha sıcaklıgı Max 75, konusuyor bos bos.

Senin gibi insanlar bırak bu forumu, dünya'da olmayı hak etmiyor gerçekten. Babanın parasıyla aldığın sistem karşındaki insandan daha iyi olduğu için onu aşağılama hakkı falan doğduğunu mu sanıyorsun kendine? Benim de pandemide başlayan PC toplama hayalim bir yıl önce RTX 2060 ekran kartlı bir PC toplamamla sonuçlandı. Bu kardeşimiz de yapabilir ileride. Şu oyunu oynayamazsın dostum desen bir tarafın mı eksilecek? İnsanı hayvanlardan ayıran özellik düşünme kabiliyeti ve düşündüklerini eyleme dökebilme yeteneğidir. Bundan sonra daha düşünceli bir insan olmanız dileğimle...

Şu anda bir sıkıntı yok. Hemde 2TL'ye kesinlikle alınabilecek oyun.

Mekanik eskimez. İlk çıktığında da oynanışı çok iyi değildi. İyi bir hikayesi var. YouTube'dan da izleyebilir ama bazı insanlar oynamadan o oyunu deneyim etmeyi tercih etmiyor. Ben öneririm. Devamı da çıkacağı düşünülürse. Bir de mekanikler sıkıntılı olsa da korku oyunu olduğu için gene de oynaması bir tık daha iyi bir deneyim.

Alan Wake gerek yok bence çıkarılabilir mekanik olarak çok eskidi. Biz Xbox 360 da oynamıştık 14 yıl önce.

Dishonored da almalısın.

Walking Dead'in bütün oyunlarını birleştirip tek oyun yapmışlar adı: The Walking Dead the Telltale Definitive series. TWD almak istiyorsan bunu al. Fiyatı 30 TL ve Türkçe desteği maalesef yok.

Payday 2 serverler 1 aydır çökük durumda hatırladığım ve Epic'te daha yeni ücretsizdi sepetin devamı iyi alınır.

Walking Dead tum seriyi almazsaniz anlamazsiniz.

Ayrica Walking Dead kesin almalisiniz.

Goat Simulator 15-20 dakikalık hevesten sonra çok sıkar önermem, Don't Starve Together'ı oynayacak duonuz varsa alabilirsiniz.

Bu arada sizin yazdıklarınızı goremedim k.b butcemi 80 TL yapıp bu oyunları aldım;
Witcher 1-2
Alan Wake.
Alan Wake's American nightmare.
Assetto Corsa Full DLC.
Don't Starve Together.
Hitman Absolution.
Hitman Sniper challange.
Hitman blood money.
Payday 1 ve 2
Raft.

Son düzenleme:
Hayır mekanikler eskir ve eskimeleri gelişimin doğal sonucudur. Alan Wake 2010 da çıktıgında da vasat bir oyundu. Ayrıca Alan Wake korku oyunu değildir. Alan Wake'e korku oyunu demek için daha önce hiç korku oyunu oynamamış olmak gerekir. Oynaması 2010 da bile iyi bir deneyim değilken 2023 de ise tamamen gereksizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı