Steam sonbahar indiriminde ne alacaksınız?

Sex With Stalin var mı?
Olmaz mı :D
1669048249714.png

Hocam bir önceki üçleme de güzeldir eğer grafik takıntınız yoksa ve bulmaca sevmeyi seviyorsanız tavsiye ederim TR Legend anniversary ve underworld.

Biliyorum hocam bende küçüklükten bilgisayar oyunlarına Tomb Raider 1,2 , Call of Duty 2, Devil May Cry gibi oyunlarla başladım ve grafikler hiç umurumda değil o yüzden eski oyunları da alıp oynamak istiyorum (dediğiniz gibi 6 tane seri oyunu ve 4 5 tane başka isimli oyunlar var ama hiçbirini doğru düzgün oynayamadım (çok eskiden oynadığımda bulmacalarını çözemiyordum o yüzden oyunu en başlarında bırakmak zorunda kaldım 😆) o yüzden en yeni oyunları bitirmişken ve 1.5 lira para değilken hem kütüphaneye ekliyim hem de oynayayım dedim ama umarım indirime girer çünkü cadılar bayramında Rise of the Tomb Raider indirime girmişti sadece)

FIFA 23 almak istiyorum, inşallah güzel bi indirim alır. Birde Steam bakiyemi yavaş yavaş para atarak arttırmaya çalışıyorum. Vodafone Yanımda 50 tl Steam cüzdan kodu 35 tl, Papara Cashback ile 200 tl yükleme yaptım 180 tl ye geldi. Toplamda 250 tl bakiye Steam bakiyem oldu ve 205 tl ödedim. Daha başka böyle kar sağlayan yöntem ya da alışveriş sitelerinde bildiğiniz indirim ya da kod var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı