Çözüldü Steam CS:GO VAC ban sonrası telefon numarasını başka hesaba eklemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hyuuga Neji

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda 2 tane VAC ban yemiş hesabım bulunmakta. İlk banlattığımda boş yere diye geçmiştim fakat 2. 3. 4. kez olduğunda gına geldi artık ve bilgisayarımı formatladım. 2 hesabım seçkindi o yüzden 2 dedim. Şu anda oynuyorum fakat Steam Guard aktifleştirmekten korkuyorum çünkü okuduğuma göre aynı telefon numarasını farklı hesaplarda kullandığımızda VAC ban o hesaba da uygulanıyormuş. Ben de şöyle düşündüm diğer hesapların Steam Guard'ını kaldırıp tek bir VAC bansız hesapta aktifleştirsem VAC ban yer miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sakın yapma o hesap da VAC ban yiyor.

Yanlis bilgilendirme yapmazsak sevinirim.

Steam.png
Yalan söylüyorsunuz demedim fakat paylastiginiz bilgi dogru degil. Arkadasiniz telefon numarasini sonradan baska bir hesaba ekledigi icin degil, ya tekrar hile kullandigi icin ya da sistemde hile kalintilari bulundugu icin yasaklandi. Böyle bir seyin olmayacagini hem resmi makalede bulunan yazi hem de Steam Destek calisaninin mesaji onayliyor.

Diyor ki; numaralara kisitlama uygulanmaz, hemen yeni bir hesapta kullanilabilir. Hal böyleyken numarayi baska bir hesaba eklediniz diye VAC yasaklanmasi almazsiniz. Bu hicbir zaman böyle olmadi.

VAC yediğin hesapta kayıtlı olan numarayı yeni bir hesaba geçtiğinde direkt o hesaba eklersen o hesaplar da telefon paylaşımından dolayı yiyor banı. Eski hesaplarından numarayı kaldırıp bir süre yeni hesaba kaydetmemen gerekiyor. Ne kadar süre o numarayı kaydetmemen gerekiyor tam emin değilim fakat dediğim gibi, bir süre geçtikten sonra numarayı yeni hesabına kaydettiğinde sıkıntı olmuyor.

Ben hesap satın almıştım yemedi ama sonradan yedi acaba ondan mı?

Yalan söylüyorsunuz demedim fakat paylastiginiz bilgi dogru degil. Arkadasiniz telefon numarasini sonradan baska bir hesaba ekledigi icin degil, ya tekrar hile kullandigi icin ya da sistemde hile kalintilari bulundugu icin yasaklandi. Böyle bir seyin olmayacagini hem resmi makalede bulunan yazi hem de Steam Destek calisaninin mesaji onayliyor.

Diyor ki; numaralara kisitlama uygulanmaz, hemen yeni bir hesapta kullanilabilir. Hal böyleyken numarayi baska bir hesaba eklediniz diye VAC yasaklanmasi almazsiniz. Bu hiçbir zaman böyle olmadi.

Bende almadım gerçeği eklediğimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı