Steam VAC Olan Hesaptaki Telefon Numarasını Başka Hesapta Kullanma

Hayır, adil ve dürüst oyun için hile kullanma yeter :)
Hayır, adil ve dürüst oyun için hile kullanma yeter :)
Yok. Bir daha hile kullanmayacağım. Seçkin olsak bile sürekli karşımıza hile geliyordu, bende çok sıkılmıştım bu durumdan. Yeter dedim ve bir hile satın aldım. Bir maçta 4 kişiyi 10 saniye içinde kapı arkası vurunca mağlum ban yememekte elde değil. Teşekkür ediyorum içimi rahatlattınız. [emoji846]

Yok. Bir daha hile kullanmayacağım. Seçkin olsak bile sürekli karşımıza hile geliyordu, bende çok sıkılmıştım bu durumdan. Yeter dedim ve bir hile satın aldım. Bir maçta 4 kişiyi 10 saniye içinde kapı arkası vurunca mağlum ban yememekte elde değil. Teşekkür ediyorum içimi rahatlattınız. [emoji846]
Ben de bu durumdan muzdaribim deneyip ban yiyip yemediğinizi söyler misiniz ? Bende de aynı korku var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu söylediğiniz hile kullanmak için bir sebep değil. Kime sorsanız herkes hile diye hile aldım der.
Hileden bıktıysan farklı platformlara geç. Niye hile alıyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı