Steam Yaz İndirimleri Alınması gereken oyunlar

Labsente

Kilopat
Daha fazla  
Steam yaz indirimlerinde o kadar curcunanın içinde bazen almak istediğiniz oyunlar unutuluyor, araya kaynıyor bir şekilde unutup alamıyorsunuz. Bu yüzden bu Steam yaz indirimlerinde alınması gereken ve oynanması gereken oyunlardan aklıma gelenleri yazıp bir liste oluşturacağım. Hem böylecede birbirimizin unuttuğu oyunları hatırlatıp maksimum kazançla atlatalım şu yaz indirimlerini.

1-) Assassin's Creed Serisi (Özellikle yeni oyunun çıkacak olması ile bir mazi yapılabilir)
2-) Metro 2033 ve Metro Last Light ( Yeni çıkacak oyunuyla birlikte oynanması gerekiyor)
3-) Batman Serisi ( Hikayesi ve oynanışları ile mükemmel olan biri seri kesinlikle oynanmalı)
4-) Portal 1-2
5-) Max Payne serisi
6-) Dishonored
7-) This War of Mine
8 ) Bioshock serisi
9-) Sherlock Holmes The devil Daughter ve Sherlock Holmes Crimes and Punishments
10-) Rise of the Tomb Raider
11-) GTA V

Benim oyun alacaklara tavsiyelerim bunlardır. Sizlerinde varsa tavsiyeleri alabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan indirimde olan Arma 3'de düşünülebilir çünkü yaz indirimi tarihinde kendi indirimi sona erecek.

Assassin's Creed Origins tek başına zaten 210₺, 240₺, 300₺ paketlere ayrılmış. Bu yaz Assassin's Creed Origins indirime girmez. Oyun daha çıkmadı bile. İndirim beklememek lazım diğer sene artık.
Benim listem şöyle:
1- Arma 3
2- We Happy Few
3- Hurtworld
4- Quantum Break
5- 7 Days To Die
6- Verdun
7- The Long Dark
8- ARK: Survival Evolved
9- PUBG
10- Rocket League
11- theHunter: Call of the Wild™
Büyük bir ihtimal bu listeyi alacağım :) Bazılarını belki çıkartabilirim :) Tabii bazıları istediğim fiyata düşmezse malum bütçeyi aşarsa alamayacağız :D

Şuan indirimde olan Arma 3'de düşünülebilir çünkü yaz indirimi tarihinde kendi indirimi sona erecek.
O olayı da hiç anlamadım. Yaz indiriminde ne olacak o oyun belli değil. 22 Haziran'da Arma 3'ün indirimi bitiyor. 22 Haziran'da yaz indirimleri var. Çok saçma yapmışlar.

Son düzenleme:
Benim listem ise:
  • PUBG -İndirime girerse kesin almayı düşünüyorum-
  • Arma 3 - Yaz indirimlerinde umarım daha düşük bir fiyata düşer de alabilirim- :D,
Bu iki oyundan ibaret :neo:

Pubg umarım %20'lik bi indirime girer.
Benim listem ise:
  • PUBG -İndirime girerse kesin almayı düşünüyorum-
  • Arma 3 - Yaz indirimlerinde umarım daha düşük bir fiyata düşer de alabilirim- :D,
Bu iki oyundan ibaret :neo:
Dostum Arma 3 daha fazla düşmez çünkü ilk defa bu kadar düşük bir fiyata indi ve 22 Haziran'da kendi indirimi sonra erecek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı