Hediye Steam yaz indirimlerinde 40₺ değerinde oyun/DLC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, iyi günler. Bu yaz indirimlerinde bir kişiye 40₺ değerinde oyun hediye etmek istiyorum. İstediği oyun(lar)ın indirimli fiyatı 40₺'yi geçmemesi önemli.

1 as, 1 yedek talihli olacak. Kazanan kişi Steam hesabının linkini maksimum 1.5 saatte atması lazım. Yoksa hakkı yedek talihliye geçecektir.

Şartlar:

• Kullanıcının en az 300 200 mesajının bulunması,
  • En az 2 aylık sosyal üyeliği,
  • Steam hesabında VAC ban gibi kısıtlamalar olmaması,
  • Katılacak kişinin "Katılıyorum." yazması.

Çekiliş 24.06.2023 (bugün) saat 22.15'te açıklanacaktır. Katılabilen herkesin mesajına beğeni ifadesi atacağım. Eğer üzgün emojisi attıysam maalesef katılamazsınız. Şimdiden herkese bol şans. İyi sosyaller.
Katılıyorum.

Arkadaşlar, iyi günler. Bu yaz indirimlerinde bir kişiye 40₺ değerinde oyun hediye etmek istiyorum. İstediği oyun(lar)ın indirimli fiyatı 40₺'yi geçmemesi önemli.

1 as, 1 yedek talihli olacak. Kazanan kişi Steam hesabının linkini maksimum 1.5 saatte atması lazım. Yoksa hakkı yedek talihliye geçecektir.

Şartlar:

• Kullanıcının en az 300 200 mesajının bulunması,
  • En az 2 aylık sosyal üyeliği,
  • Steam hesabında VAC ban gibi kısıtlamalar olmaması,
  • Katılacak kişinin "Katılıyorum." yazması.

Çekiliş 24.06.2023 (bugün) saat 22.15'te açıklanacaktır. Katılabilen herkesin mesajına beğeni ifadesi atacağım. Eğer üzgün emojisi attıysam maalesef katılamazsınız. Şimdiden herkese bol şans. İyi sosyaller.
Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı