Steam Yaz İndirimlerinde Hayatta Kalabilenlerden misiniz?

Steam Yaz İndirimlerinde Hayatta Kalabilenlerden misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    48
  • Anket kapandı .
Bende AAA oyunların çoğunu konsolda oynarım ama bağımsız stüdyoların geliştirdiği ve birçok AAA oyundan daha iyi olan oyunlar var. Undertale, Hotline Miami, Faster Than Light, Darkest Dungeon, Bastion... Daha uzar gider bu liste. :)
Onlar çok ucuz oluyor zaten. Undertale 18 TL gibi bir şeydi çıktığında. Hotline Miami oynayalı da epey oluyor. Yalan söylemeyeyim remastered AAA oyunlara bile 40-50 TL vermeye başlayınca Steam'da indirim olmasa bile her şey ucuz gibi geliyor. Sanki Türkiye'den Amerika'ya gitmişim de maaşımı da dolarla alıyorum öyle yani.

Hayatta kalmamak imkansız. Çoğu insan PUBG indirime girsin beklerken girmedi. CS:GO eşyalarından biriktirdiklerimle GTA 4 ve L4D2 aldım sadece. (Eskiden 7 Lira'ya inen oyun bu sefer 12 Lira'ydı.)

Tomb Raider serisinin hayranıyım. İlk oyunu birçok kez bitirmeme rağmen bir kez daha oynayabilirim.

İndirimlerde de Rise of the Tomb Raider'ı 35 TL civarı bir fiyata görünce kütüphaneme eklemekten kaçınmadım. Pişman değilim :)
Şahsen bende pişman değilim oyun gayet güzel mekanikleri değişmemiş üstüne eklemeler yapılmış.

İndirimler gelmeden Bundle sitelerinden bir sürü oyun alıp ardından bir uygulama ile oyunlarda ki kartları düşürüp onları satıp kar yapmak lazım. İndirimler geçtikten sonra öğrendim bu taktiği bende.

Hahahah güzel taktik denicem bu seneki yılbaşı indirimlerinde. 200 TL atarım hesaba fazla da kısmamak lazım :ROFL::ROFL:

Aralık'ta kontrolü kaybedince bu yönteme başvurmuştum. Bundan sonra 1 veya 2 oyun alacağım. Eski ama güzel hatırladığım oyunları alıyorum son zamanlarda. Çok nadir saran oyunlar oluyor. Artık günümüz beklentilerini karşılamıyor çoğu. İndirimden baya önce istek listesini düzenlemeye başlamak lazım. Kararlaştırılan oyunlar dışına da çıkmamak en iyisi. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı