Steam Yaz İndirimlerinde Hayatta Kalabilenlerden misiniz?

Steam Yaz İndirimlerinde Hayatta Kalabilenlerden misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    48
  • Anket kapandı .
Aralık'ta kontrolü kaybedince bu yönteme başvurmuştum. Bundan sonra 1 veya 2 oyun alacağım. Eski ama güzel hatırladığım oyunları alıyorum son zamanlarda. Çok nadir saran oyunlar oluyor. Artık günümüz beklentilerini karşılamıyor çoğu. İndirimden baya önce istek listesini düzenlemeye başlamak lazım. Kararlaştırılan oyunlar dışına da çıkmamak en iyisi. :)
İstek listesini kısa tutmak lazım dediğiniz gibi... Kendimi kaybettiğimde oldu ama bu seneki indirim hiç güzel değildi. Yılbaşını bekleyelim bakalım...

Eski bir 1.6 oyuncusu olarak CS GO aldım (çok geç bende biliyorum), ve Commandos serisini alıp tekrar bitirdim :)

Kendimi tutamadım yine :D

1.png

Bu seneki yaz indirimleri biraz yavandı sanki. Yada yıllardır Steam kullandığım ve artık gereğinden fazla oyuna sahip olduğum için böyle hissettirmiş olabilir. Yok yok gerçekten yavan geçti. İndirime girdiğine şaşırdığım herhangi bir oyun olmadı. Gelecekte çok iyi olacağını düşündüğüm Northgard'ı ve klasik vazgeçilmezlerden olan Vampire The Masquerade: Bloodlines'ı aldım. Daha fazla oyun aldım aslında ama aklıma gelmediğine göre çok da mühim oyunlar değilmiş demek ki. Oyun sektörü gün geçtikçe daha çok casual olmaya başladı. Gelecek 10-15 yıl içerisinde hardcore oyuncuları tatmin edecek oyun firması 1-2 tane kalacaktır.

Koskoca 10 yıl olmuş AC serisi çıkalı millet hala hype yapıyor bir sonraki oyunda neler olacak diye. Yolunmaktan rahatsız olmayınca müşteri firmada yolacak elbette. Oyun sektörü büyüsün gelişsin daha fazla insana ulaşsın diye dilerdik dilemez olaydık. Elinde bastonu ile yürüyen 80 yaşında bir amca gibi konuştuğumun farkındayım ama gerçekten o kadar hayal gücünden yoksun ve üzerine çalışılmamış oyunlar piyasaya çıkmaya başladık ki 22 yaşında dil altı hapı ihtiyacı hissetmeye başladım. İşin kötü tarafı bu oyunlar birde satılıyor satılmasının tek sebebi de oyunlar 10 üzerinden 4-5 iken 8-9 veren büyük medyalar.

-Kanka gel bak IGN Mafia 3 için 10/8 vermiş.
-Kaç veriyorsa 3 puan düşür ona göre al kanka.:yumruk:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı