Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

Bahsedilenlerin birçoğuna sahibim :D bu yaz almıyorum oyun filan..

Ekimde çıkışını yaparsa Red Dead Redemption 2'yi alacağım ben.

İstek listemde:
Grand Theft Auto IV,
The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
Fallout: New Vegas
Bully: Scholarship Edition
SpeedRunners
Alien: Isolation
Killing Floor 2
Garry's Mod
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
Bunlar var. Lakin fiyat çok uçuyor 50-55 TL var bende bazılarını çıkarmayı düşünüyorum şunu çıkar veya şunun yerine şunu al dediğiniz var mı? Kütüphanemde GTA V, CS:GO, Rainbow Six Siege, ETS 2, Left 4 Dead 2, M&B Warband, Payday 2, Mafia 2 var.

Shadow of Mordor, The Forest, Dying Light, oynamayacağımı bilsem de Just Cause 3 aldım. Long Dark 12 TL'ye düşmüş. Bir de Rise of the Tomb Raider %70 indirimde. Alsam mı bunları da?
Shadow of Mordor kesinlikle alınır ama Dying Light beni çok açmadı Jira. Melee silahlar modlanıyor, açık dünya çok da geniş değil. Hikaye çok sarmadı. Fakat Co-op yaparım dersen o zaman daha alınır hale gelebilir.

İstek listemde:
Grand Theft Auto IV,
The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
Fallout: New Vegas
Bully: Scholarship Edition
SpeedRunners
Alien: Isolation
Killing Floor 2
Garry's Mod
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
Bunlar var. Lakin fiyat çok uçuyor 50-55 TL var bende bazılarını çıkarmayı düşünüyorum şunu çıkar veya şunun yerine şunu al dediğiniz var mı? Kütüphanemde GTA V, CS:GO, Rainbow Six Siege, ETS 2, Left 4 Dead 2, M&B Warband, Payday 2, Mafia 2 var.
The Witcher 3 oynadıysan eğer 2 biraz farklı gelecektir. Biraz da zor. Oyun karmaşık hale gelmiş. Craft, alchemy, map kullanımı gerçekten farklı. Ben keyif alamadım 3'ten sonra 2 oynayınca.

Killing Floor ise sürekli zombie rush yapılan bir oyun. Hikaye yok ortada. Onun için ben onun yerine Dying Light almıştım. O da çok iyi bir oyun değilmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı