Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

Shadow of Mordor kesinlikle alınır ama Dying Light beni çok açmadı Jira. Mesela silahlar modlanıyor, açık dünya çok da geniş değil. Hikaye çok sarmadı. Fakat Co-op yaparım dersen o zaman daha alınır hale gelebilir.
Öyle diyorsan iade edeyim oyunu. CO-OP oynayacağımı sanmıyorum. Tek oynamak için almıştım. Onun fiyatına daha iyi bir şeyler alırım.

Toplamda 100 TL bütçe belirledim kendime

GTA collection
Max payne 1-2-3
Portal 2
CS 1.6- contition zero

PS store için de
BF 4 ve hardline premium
Metal gear solid V : Phantom Pain

The Witcher 3 oynadıysan eğer 2 biraz farklı gelecektir. Biraz da zor. Oyun karmaşık hale gelmiş. Craft, alchemy, map kullanımı gerçekten farklı. Ben keyif alamadım 3'ten sonra 2 oynayınca.

Killing Floor ise sürekli zombie rush yapılan bir oyun. Hikaye yok ortada. Onun için ben onun yerine Dying Light almıştım. O da çok iyi bir oyun değilmiş.
Dying Light'ı çıktığı zaman torrentten indirip bitirmiştim. Killing Floor online oyun zaten hikaye olmasına gerek yok arkadaşlarla oynamak için ve sinir stres atmak için almayı düşünüyorum. Witcherlardan da vazgeçtim grafikleri oynanışı falan çok kötü gözüküyor.

Dying Light'ı çıktığı zaman torrentten indirip bitirmiştim. Killing Floor online oyun zaten hikaye olmasına gerek yok arkadaşlarla oynamak için ve sinir stres atmak için almayı düşünüyorum. Witcherlardan da vazgeçtim grafikleri oynanışı falan çok kötü gözüküyor.
Witcher 1 ve 2 mi?

Öncelikle birkaç tane anime ve görsel roman oyunu alacağım. Kalan paramla da aşağıdakilerden hangisini alabilirsem onları alacağım.

Stardew Valley
Viscera Cleanup Detail
Need For Drink
Kingdom Come: Deliverance
The Sims 3
Just Cause 3
Bully
Far Cry 2
Fahrenheit
Late Shift
Papers Please
House Flipper
Rise of the Tomb Raider
Metro Redux Serisi
Oyun zevklerimiz neredeyse aynı, almak istediğim çoğu oyunu sizde alıyorsunuz. Fakat The Sims serisinin hayranı olmama rağmen neden The Sims 3 alıyorsunuz? Sims 4'e göre bence de hala daha çok güzel ama ne bileyim içimden "O oyun eskidi artık ona para mı verilir?" diyorum. Bir de Steam'den aldığımızda oyun içinden diğer insanlarla hediyeleşebiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı