Steam'de 3 saat oynanmış oyun iade edilir mi?

2.3 saat oynadığım oyunu iade talebinde bulundum, seçeneklerden oyunun çok zor olduğunu ve oynayamadığımı yazdım halbuki oyun aşırı basit bir oyundu. Sonradan araştırdım 14 gün içinde 2 saati geçerse iade edilmez yazmışlar bende iade etmeyecekler diye oynamaya devam ettim 6.9 saat oynamışım. Ertesi gün bir baktım iade etmişler :D oyun yarım kaldı bide.

@SideWinder hocam sınır 2 saat, doğru da istisnalar kaideyi bozmaz. İki saati biraz geçse iade aldıkları zaman da olabiliyor fakat 14 gün kuralında katılar. 14 günü geçip de iade aldıklarını ben görmedim.

Arkadaşlar bakın makul bir sorun yazarsanız iadeniz onaylanacaktır. Bir de İngilizce bir talep olşturmak daha iyi olacaktır.

Steam, 15 haz tarihinde iadenizi onayladı.
32,70 TL Steam cüzdanınıza iade edilecektir.
Paranız 16 haz tarihinde kullanım için erişilebilir olacaktır. O zamana kadar beklemede olan herhangi bir Steam cüzdanı parasını Steam mağaza sayfasının sağ üst köşesinde bulununan cüzdan bakiyenizin altında görüntüleyebilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2023-06-15 121203.png
Ekran görüntüsü 2023-06-15 121353.png

Arkadaşlar bakın makul bir sorun yazarsanız iadeniz onaylanacaktır. Bir de İngilizce bir talep olşturmak daha iyi olacaktır.

Steam, 15 haz tarihinde iadenizi onayladı.
32,70 TL Steam cüzdanınıza iade edilecektir.
Paranız 16 haz tarihinde kullanım için erişilebilir olacaktır. O zamana kadar beklemede olan herhangi bir Steam cüzdanı parasını Steam mağaza sayfasının sağ üst köşesinde bulununan cüzdan bakiyenizin altında görüntüleyebilirsiniz.Eki Görüntüle 1821753Eki Görüntüle 1821754
Zaten 2 saat ve 14 günü geçmediği sürece her türlü iade olmuyor mu hocam?

Bu konuya devam edebilir miyiz? Aynı sorunu yaşıyorum şu an 6.20TL gitti. 3.1 saat oynadım çok iade talep ettim hiçbir iademi kabul etmediler.

makul bir sorun yazarsanız iadeniz onaylanacaktır. Bir de İngilizce bir talep olşturmak daha iyi olacaktır.

Zaten 2 saat ve 14 günü geçmediği sürece her türlü iade olmuyor mu hocam?

14 günü geçmediyse iadenizin kabul edilmesi daha kesin olur ama gerçekten mantıklı bir talep oluşturusanız iade edilebilir. Teşekkürler hocam.(benim 2.2 saat oynama süresi olmasına rağmen kabul edildi. Ama 14 gün geçmedi.)

Geri
Yukarı