Steam'de cüzdana para iade edildikten ne kadar süre sonra kullanılabilir?

ketıll

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci 💅💅💅
Steam'den aldığım bir oyunu iade ettim, iade ücreti cüzdanıma geldi ve beklemede görünüyor. Ortalama ne kadar bir sürede kullanılabilir olacaktır?

12 saat içinde oyun iade talebinde bir sorun yoksa kabul ediliyor, kalan 12 saatte ise para iade ediliyor diye biliyorum. Umarım doğru biliyorumdur :) Zaten bu dediklerim en az trafik olduğu zamanda, yoksa öbür türlü 3-5 güne kadar çıkabilir.

12 saat içinde oyun iade talebinde bir sorun yoksa kabul ediliyor, kalan 12 saatte ise para iade ediliyor diye biliyorum. Umarım doğru biliyorumdur :) Zaten bu dediklerim en az trafik olduğu zamanda, yoksa öbür türlü 3-5 güne kadar çıkabilir.
Hiç bir şey anlamadım. Steamde 50 kere oyun iade ettim 1-2 saat içerisinde iade kabul ediliyor, parayı beklemeye alıyor. 1 gün sonra da kullanılabilir duruma geliyor para.

Hiç bir şey anlamadım. Steamde 50 kere oyun iade ettim 1-2 saat içerisinde iade kabul ediliyor, parayı beklemeye alıyor. 1 gün sonra da kullanılabilir duruma geliyor para.
Dostum kabul ediyor etmesine de bende para bende 12 saat sonra düşüyor üstüne 12 saatte para iade süresi veriyor. bazen trafik farklı olabiliyor bende bir kere Raft almıştım 10dk bile oynamamıştım iademi direk almıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı