Steam'de işlenen rozetin arka planı gelmedi

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rozet işleyerek background düşürüp onları satarak kar ediliyor. Birçok kez konusu açılmış burada da başıma gelen olay şu şekilde bir oyun buldum ve 5 kere rozetini işledim ama envanterde 4 tane ifade ve 4 tane background var Steam 1 tanesini yemiş benden.

1651141170327.png

1651141188408.png

Bu da 5. seviye rozet görüntüsü.
Dipnot: Satmış olabilirsin demeyin 1 hafta takas ve pazar banlı geliyor bu ürünler.
Düşmeme şansı yok diye biliyorum.

Rozet işleyerek background düşürüp onları satarak kar ediliyor. Birçok kez konusu açılmış burada da başıma gelen olay şu şekilde bir oyun buldum ve 5 kere rozetini işledim ama envanterde 4 tane ifade ve 4 tane background var Steam 1 tanesini yemiş benden.

Eki Görüntüle 1372418

Eki Görüntüle 1372419

Dipnot: Satmış olabilirsin demeyin 1 hafta takas ve pazar banlı geliyor bu ürünler.
Hocam nasıl kar ediliyor anlatabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1372418

Eki Görüntüle 1372419

Ben yaptım şimdi bunu benim de gelmedi 5. şu an envantere geldi.
Bu tarz oyunlar var mı kanka.

Hocam nasıl kar ediliyor anlatabilir misiniz?

Hocam CS'den örnek vereyim kartları alıyoruz rozet işliyoruz bize 1 bg 1 ifade 1 kupon veriyor bazı oyunların backgroundları zor çıktığı veya güzel olduğu için pahalı oluyor benim yaptığım oyunda öyle 5TL'ye tüm kartlarını satın aldım şansımı denedim 85TL'ye satılan background düştü.
Ben yaptım şimdi bunu benim de gelmedi 5. şu an envantere geldi.
Bu tarz oyunlar var mı kanka.

Profilimde işlediğim rozetler var onlara bakabilirsin.

Hocam CS'den örnek vereyim kartları alıyoruz rozet işliyoruz bize 1 bg 1 ifade 1 kupon veriyor bazı oyunların backgroundları zor çıktığı veya güzel olduğu için pahalı oluyor benim yaptığım oyunda öyle 5TL'ye tüm kartlarını satın aldım şansımı denedim 85TL'ye satılan background düştü.

Profilimde işlediğim rozetler var onlara bakabilirsin.
Hocam yüksek ihtimalle mi düşüyor iyi şeyler ona göre oyunun da masrafı var çünkü. Oyunu indirimde almayı mı önerirsiniz?

Hocam yüksek ihtimalle mi düşüyor iyi şeyler ona göre oyunun da masrafı var çünkü. Oyunu indirimde almayı mı önerirsiniz?

Hocam oyunları almanıza gerek yok kart işlemek için kartların Rate'si tam olarak Steam onaylı olmasa da bir kullanıcı tarafından common %70 uncommon %18 rare %12 olarak hesaplanmış bende onun hesabıyla işlem yapıyorum. Bu siteyi kullanabilirsin

Geri
Yukarı