Steam'de kart nasıl düşürülür?

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Su üç Hentai oyununu bitirdim ancak hiç kart düşmedi. Nasıl kart düşürülüyor?

Eskiden 2 saat kurali vardi. Su an yok. Yani tam tersi.

Ben burada ne yazmisim?

Demek ki düsüyor. Ayni sekilde 2 saatten önce kart düsürenler de olmus. Demek ki rastgele düsüyor.

Benimle iddialasanlar beri gelsin. Valley oyununu daha demin indirdim sirf denemek icin. Buyurun, sonuclar.

2 saat oynamadan düsüyor muymus? Düsüyormus. Konu kapanmistir.

@BayKedi @Zakır Zakır @Bati.

Hicbir resmi kaynaginiz olmamasina ragmen inatlasiyorsunuz. Yok 2 saat dolmadan düsmez, yok 5 saat dolmadan düsmez. Ben diyorum Steam Destek ekibi rastgele düsüyor dedi siz hala kendi bildiginizi okuma cabasindasiniz.

@Akali Ablanız

Gördügünüz gibi 2 saat dolmadan bal gibi de kart düsüyor. Yanlis bilgi iceren mesaji cözüm olarak isaretlemenize gerek yok.

Son düzenleme:
6-7 ay evvel gayet de güzel kart düşürüp iade ediyordum ama sen bilirsin.

Arkadaşım ile bu hafta indirimlerde kart düşürüp kar etmek için en az 200 oyun aldık 2 hesaba toplam neredeyse ve 2 saatten sonra düştü kartlar maalesef.

Arkadaşım ile bu hafta indirimlerde kart düşürüp kar etmek için en az 200 oyun aldık 2 hesaba toplam neredeyse ve 2 saatten sonra düştü kartlar maalesef.

Gördügün gibi daha demin yükledigim oyunu birkac dakika oynadiktan sonra kart düsürdüm. Demek ki düsüyor. Rastgele düsüyor. 2 saat önce de düsebilir, 2 saat sonra da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…