Steam'de Nasıl Hızlıca Level Atlanır?

Steam hesabım şu an 12 level ve 150 XP sonra yeni levele geçiş yapacağım.
Daha hızlı şekilde nasıl level atlarım?

Steam profilim:

Daha hızlı bir yolu level botları var ama cevher çuvallarının fiyatı arttı daha pahalıya denk geliyor. Tek tek işlemen lazım level atlaman için.
Bir de böyle bir site var ne kadar güvenilir bilmiyorum

Şöyle oluyor ister 100 TL'lik bir oyunun 20 TL değerinde ki kartlarını birleştir 100xp. 10 TL'lik bir oyunun 1 TL değerinde ki kartlarını birleştir gene 100xp. Arkadaşın bahsettiği level botları şöyle işliyor. Örneğin diyorsun ki 120 level olmak istiyorum. O sana hesaplayıp atıyorum 5000xp'ye ihtiyacın var diyip önüne bir bedel çıkartıyor. Mesela 5000xp 6 CS:GO anahtarı veya 17600 cevher. Eğer envanterinde 17600 cevher varsa teklifi kabul ediyorsun ve bot sana bir takas teklifi yolluyor. Takas teklifinde bot seni 120 level yapmaya yetecek kadar yani 5000xp değerinde işleyebileceğin random kartlar yolluyor. Sonra sende rozetleri işleyip 120 level oluyorsun.
Biraz daha açıklayıcı olmuş 👍

Steam level botları cevherle de ödeme alıyordu zamanında. Ancak bu bottan bota göre değişir.

Örnek bir bot linki atsana öğreneyim olayı.

Şöyle oluyor ister 100 TL'lik bir oyunun 20 TL değerinde ki kartlarını birleştir 100XP. 10 TL'lik bir oyunun 1 TL değerinde ki kartlarını birleştir gene 100XP. Arkadaşın bahsettiği level botları şöyle işliyor. Örneğin diyorsun ki 120 level olmak istiyorum. O sana hesaplayıp atıyorum 5000XP'ye ihtiyacın var deyip önüne bir bedel çıkartıyor. Mesela 5000XP 6 CS:GO anahtarı veya 17600 cevher. Eğer envanterinde 17600 cevher varsa teklifi kabul ediyorsun ve bot sana bir takas teklifi yolluyor. Takas teklifinde bot seni 120 level yapmaya yetecek kadar yani 5000XP değerinde işleyebileceğin random kartlar yolluyor. Sonra sende rozetleri işleyip 120 level oluyorsun.

Onu nereden bulabilirim peki nasıl yapmam lazım hangi araç ile veya siteden vs.

Örnek bir bot linki atsana öğreneyim olayı.

Onu nereden bulabilirim peki nasıl yapmam lazım hangi araç ile veya siteden vs.
Steam'de arkadaş ekleme kısmına Level Bot yazarak botları görebilirsiniz. Ben zamanında Sevinc Level Bot'u kullanarak kendime level basmıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı