Çözüldü Steam'de sadece favori oyunları kütüphanede gösterme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Ben, kütüphaneden "Sadece favorileri görüntüle" ayarını her zaman açık tutmak istiyorum. Mesela, etkinleştirdiğimde istediğim gibi oluyor fakat Steam'i açıp kapadığımda bütün oyunlar kütüphanemde görünüyor. Çok gereksiz oyunlar var. Sadece sevdiğim oyunların gözükmesini istiyorum. Nasıl, sadece (her zaman) favorilerim gözükebilir?

1636275121775.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yine olmadı. Steam'i kapatıp açtığımda tüm oyunlarım yine görünüyor.
Tüm oyunlarınız hesaptan kaldırılmadığı sürece gözükür, kütüphanede gözükmesini istemediğiniz oyunları hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Koleksiyon oluşturduğunuzda diğerlerini gizleyebilirsiniz. Yukarıda, arkadaşın belirttiği gibi.
Bir oyuna sağ tıklayıp "Favorilere ekle" diyin. Ardından "Sadece favorileri göster" dediğinizde favorilere eklediğiniz oyunlar gözükecektir.
Zaten onu diyorum. O işlemi yapınca, Steam'i kapatıp açınca o ayar kapanıyor. Tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Ben sürekli açık olsun istiyorum.

Yeni bir koleksiyon oluşturup oyunlarınızı oraya ekleyin. Steam tekrar başlatıldığında silinmeyecektir.
(Oyuna sağ tık -> Şuraya ekle -> +Yeni koleksiyon (İsmini Favori Oyunlar yapabilirsiniz.).)

Yeni bir koleksiyon oluşturup oyunlarınızı oraya ekleyin. Steam tekrar başlatıldığında silinmeyecektir.
(Oyuna sağ tık -> Şuraya ekle -> +Yeni koleksiyon (İsmini Favori Oyunlar yapabilirsiniz.).)

Screenshot_2.png

Favoriye sekmesi oluşturduğında "Katogorize Edilmemiş" diye bir sekme daha oluşuyor. Oradan "+" butonuna basarak favori olmayan oyunlarını gizleyebilirsin.

Tüm oyunlarınız hesaptan kaldırılmadığı sürece gözükür, kütüphanede gözükmesini istemediğiniz oyunları hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Koleksiyon oluşturduğunuzda diğerlerini gizleyebilirsiniz. Yukarıda, arkadaşın belirttiği gibi.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam zaten tüm oyunlarınız gözükür, kütüphanede gözükmesini istemediğiniz oyunları hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Koleksiyon oluşturduğunuzda diğerlerini gizleyebilirsiniz. Yukarıda, arkadaşın belirttiği gibi.
Hesaptan kaldırdım. Ve istediğim gibi oldu sanki. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı