Steam Steam'de Shadow of the Tomb Raider hediye edilemiyor

KomutanLogar0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'de Shadow of the Tomb Raider oyununu arkadaşıma hediye etmek istedim. Ancak "Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition paketinin içeriği hesabınız için kişiselleştirildiğinden ötürü bu paket hediye olarak satın alınamaz." hatasıyla karşılaştım. Shadow of the Tomb Raider oyununu arkadaşıma hediye etmemin bir yolu var mı? Teşekkürler.

1690835757575.png

Merhaba. Steam'de Shadow of the Tomb Raider oyununu arkadaşıma hediye etmek istedim. Ancak "Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition paketinin içeriği hesabınız için kişiselleştirildiğinden ötürü bu paket hediye olarak satın alınamaz." hatasıyla karşılaştım. Shadow of the Tomb Raider oyununu arkadaşıma hediye etmemin bir yolu var mı? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1884693

Hayır maalesef yok bu paketi hediye etmeye çalışıyorsunuz normal oyun satılsaydı sadece oyunu yollayabilirdiniz o da yok maalesef.

Özelleştirilmiş paketlerin tamamı böyle sizde olan oyunlara göre indirim yaptığı için. Valve bir şekilde halletse iyi olur.
İnşallah halleder hocam. Çok saçma bir şey çünkü. Oyun hediye etmek istiyorum parasını verip ve buna izin vermiyor. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Geri
Yukarı