Çözüldü Steam’de War Thunder'ı SSD'ye taşıma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thandles

Hectopat
Merhabalar, ben War Thunder'i SSD'ye taşımak istiyorum fakat yükleme klasörünü taşı seçeneği gözükmüyor. Galiba kendi Launcher'i olduğu için. Peki nasıl taşıyabilirim SSD'deki Steam klasörüne?

Çözüm

O gösterdiğin şeyler War Thunder için olmuyor War Thunder'in başlatıcısı var o yüzden taşınmıyor.
Çözümü buldum HDD'deki Steam dosyasından SSD'ye kopyaladım oyunu sonra HDD'deki War Thunder'i sildim sonra oyunu tekrar indirmeye başlattım bu sefer SSD'deki yeri seçtim kuracağı yer olarak zaten oyunu oraya kopyaladığım içinde hemen yüklendi ek bir şey indirmedi yani çözüldü bu şekilde.

O gösterdiğin şeyler War Thunder için olmuyor War Thunder'in başlatıcısı var o yüzden taşınmıyor.
Çözümü buldum HDD'deki Steam dosyasından SSD'ye kopyaladım oyunu sonra HDD'deki War Thunder'i sildim sonra oyunu tekrar indirmeye başlattım bu sefer SSD'deki yeri seçtim kuracağı yer olarak zaten oyunu oraya kopyaladığım içinde hemen yüklendi ek bir şey indirmedi yani çözüldü bu şekilde.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı