Steam'de yayımlamak üzere bir oyun kodlamaya başladım!

Tavsiye etmem 15-20 TL'den çıkarmanızı büyük zarar edersiniz.
Yatırımı yabancı pazara yaparsam o kadar da zarar etmem gibi duruyor. Türkiye'de böyle bir fiyatı belirlememin tek sebebi milletin oynayabilmesi. Bir de baştan söz verdim zaten artık sözümden dönemem. Yurtdışı pazarına 9-10 dolara çıkarsam 100 kişi alsa 1000 dolar, kesintilerden sonra bana 700 dolar kalsa bile çok temiz kâr.

Yatırımı yabancı pazara yaparsam o kadar da zarar etmem gibi duruyor. Türkiye'de böyle bir fiyatı belirlememin tek sebebi milletin oynayabilmesi. Bir de baştan söz verdim zaten artık sözümden dönemem. Yurtdışı pazarına 9-10 dolara çıkarsam 100 kişi alsa 1000 dolar, kesintilerden sonra bana 700 dolar kalsa bile çok temiz kâr.
Ne durumdasınız hocam , heyecanla bekliyoruz. Almanyadayım satın almayı düşünüyorum :)

Ne durumdasınız hocam , heyecanla bekliyoruz. Almanyadayım satın almayı düşünüyorum :)
Ne durumdasınız hocam bekliyorum oyunu çıkarmanızı.
Bu aralar çok ilgilenemiyorum hocam, oyun ile ilgili çalışmalara geri dönmeyi çok istiyorum ama pek zamanım olmuyor. Önümüzdeki günlerde sanırsam 1 haftalık bir boşluğum olacak, o boşlukta oyun mekaniklerini tekrardan yazmayı düşünüyorum. Hatta yazdığım mekaniklerle çerezlik bir platformer oyunu bile yazabilirim çünkü 1 haftalık boşlukta bu büyük ve en başından planlanmış oyunu bitiremem ama kısa bir oyun yapabilirim. En azından büyük oyunumdan önce küçük oyun çıkarmak benim için bir tecrübe olur.

Geri
Yukarı