Steam'de yayımlamak üzere bir oyun kodlamaya başladım!

Tavsiye etmem 15-20 TL'den çıkarmanızı büyük zarar edersiniz.
Yatırımı yabancı pazara yaparsam o kadar da zarar etmem gibi duruyor. Türkiye'de böyle bir fiyatı belirlememin tek sebebi milletin oynayabilmesi. Bir de baştan söz verdim zaten artık sözümden dönemem. Yurtdışı pazarına 9-10 dolara çıkarsam 100 kişi alsa 1000 dolar, kesintilerden sonra bana 700 dolar kalsa bile çok temiz kâr.

Yatırımı yabancı pazara yaparsam o kadar da zarar etmem gibi duruyor. Türkiye'de böyle bir fiyatı belirlememin tek sebebi milletin oynayabilmesi. Bir de baştan söz verdim zaten artık sözümden dönemem. Yurtdışı pazarına 9-10 dolara çıkarsam 100 kişi alsa 1000 dolar, kesintilerden sonra bana 700 dolar kalsa bile çok temiz kâr.
Ne durumdasınız hocam , heyecanla bekliyoruz. Almanyadayım satın almayı düşünüyorum :)

Ne durumdasınız hocam , heyecanla bekliyoruz. Almanyadayım satın almayı düşünüyorum :)
Ne durumdasınız hocam bekliyorum oyunu çıkarmanızı.
Bu aralar çok ilgilenemiyorum hocam, oyun ile ilgili çalışmalara geri dönmeyi çok istiyorum ama pek zamanım olmuyor. Önümüzdeki günlerde sanırsam 1 haftalık bir boşluğum olacak, o boşlukta oyun mekaniklerini tekrardan yazmayı düşünüyorum. Hatta yazdığım mekaniklerle çerezlik bir platformer oyunu bile yazabilirim çünkü 1 haftalık boşlukta bu büyük ve en başından planlanmış oyunu bitiremem ama kısa bir oyun yapabilirim. En azından büyük oyunumdan önce küçük oyun çıkarmak benim için bir tecrübe olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı