Steam'de yayımlamak üzere geliştirdiğim oyunda ilerleme kaydettim! | TALLMAN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1667147707471.png

Keşke korku oyunu olmasaydı da deneseydim. Ellerinize sağlık umarım başarılı olursunuz.

Sene başında 2 kere konusunu açtım oyunun fakat o zamanlar fazla iyi olduğu söylenemezdi. (hâlâ söylenemez. :)) şu an bir kısma kadar getirebildim oyunu, sizlerin de destekleriyle daha da ilerletmeyi düşünüyorum. Yorumlarınız önemli, fikirleriniz de aynı şekilde. Getirdiğim kısımda tıkandım çünkü devamını getirecek hikayeye sahip değilim şu an. :D şöyle de lafı atıp kaçayım, aksilik olmazsa yani Steam'de yayınlarsam burada bir miktar kod dağıtacağım!

Eki Görüntüle 1558232

(Karakterin bakışını eski sürümü oynayanlar iyi hatırlar. :D)

Güzel duruyor elinize sağlık, oyuna göz kırpma ekleyebilirsiniz (otomatik) scp - containment Breach oyunundaki gibi ve ışıklar azaltılabilir ara sıra sadece gerilim amaçlı oyunun belirli yerlerinde ışıklar kesilip gelebilir. Hikaye aslında karakterimizin içindeki psikolojik korkularının halüsinasyona yansımış hali olabilir. Klişe bir fikir biliyorum sadece söyleyeyim dedim :D

Son düzenleme:
Oyunu sadece siz mi geliştiriyorsunuz ya da bir ekiple mi çalışıyorsunuz? Grafikler çok güzel gözüküyor.

3 kişi geliştiriyoruz.

Işıkları biraz kısabilir miyiz? Göz bebeklerim iğne deliği gibi oldu, korkmaktan çok "ne kadar yakıyor bu malikhane" diye düşünmeye başladım.

Duvar kağıdını hangi ustaya yaptırdıysanız iletişim adresini istiyorum, hiç yırtılmamış. Ama size tavan için başka usta ve malzeme satıcısı önereyim, o işi kötü yapmış.

Elinize sağlık.

Fikrin için teşekkür ederim, değerlendireceğim. 🙃

Üstadım yani kod yazmadan mı oyun geliştiriyorsun?

Kodun görselleştirilmiş halidir Blueprint, Unreal Engine bunu kullanıyor. Direk VS C++ seçeneği de var tabii.

Bildiğim kadarıyla Unreal Engine BP zaten bir programlama dili. Yanlış biliyor da olabilirim.

Doğru biliyorsunuz. :)

En az GTX 550Ti ister bu.

Henüz bilmiyorum, zamanla öğreneceğiz.

Güzel duruyor elinize sağlık, oyuna göz kırpma ekleyebilirsiniz (otomatik) scp - containment Breach oyunundaki gibi ve ışıklar azaltılabilir ara sıra sadece gerilim amaçlı oyunun belirli yerlerinde ışıklar kesilip gelebilir. Hikaye aslında karakterimizin içindeki psikolojik korkularının halüsinasyona yansımış hali olabilir. Klişe bir fikir biliyorum sadece söyleyeyim dedim :D

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Göz kırpmayı kesinlikle ekleyeceğim, ışıklar oyun içinde parlaklık kısılarak halledilebilir hale getirilecek.

3 kişi geliştiriyoruz.

Fikrin için teşekkür ederim, değerlendireceğim. 🙃

Kodun görselleştirilmiş halidir Blueprint, Unreal Engine bunu kullanıyor. Direk vs C++ seçeneği de var tabii.

Doğru biliyorsunuz. :)

Henüz bilmiyorum, zamanla öğreneceğiz.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Göz kırpmayı kesinlikle ekleyeceğim, ışıklar oyun içinde parlaklık kısılarak halledilebilir hale getirilecek.

Aklıma bir şey daha geldi bu korku anlarından sonra karakterimizin hızlıca ve tedirgin bir şekilde nefes alıp vermesini duyabilelim ortamı daha iyi yapar.

İmkan varsa online modu getirebilir misiniz? Arkadaşımla oynamak istiyorum. Zor bir şey biliyorum fakat sormak istedim.

Oyunun logosunun T harfi uzun olursa küçük detay olabilir oyunun ismiyle. Bazen aklıma garip detaylar geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı