Steam'de yayımlamak üzere geliştirdiğim oyunda ilerleme kaydettim! | TALLMAN

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolay gelsin hocam bana ışıklar fazla geldi ama kendim oynayıp test edeceğim.

Sıcaklık değerlerini paylaşacağım.

Son düzenleme:
Şu Türklere korku oyunu dışında başka tür oyun yapabileceklerini de bir öğretemedik be.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik korku oyunu gibi duruyor ama eline sağlık görsel ve ambiyans güzel duruyor. Cinli minli bir oyun değildir inşallah :D Türk korku oyun ve filmlerinin bitki örtüsü cinler çünkü.

Işık çok fazla. Değiştirebilirseniz iyi olur.

Işıklar konusu çok söylendi, şu an onun üzerinde çalışıyorum. Oyun ayarlarından ayarlanabilecek. 👍

Klasik korku oyunu gibi duruyor ama eline sağlık görsel ve ambiyans güzel duruyor. Cinli minli bir oyun değildir inşallah :D Türk korku oyun ve filmlerinin bitki örtüsü cinler çünkü.

Yok hocam, konusu o değil. 😊

Hocam oyunu denedim bitirdim çok büyük bir sorunla karşılaşmadım ışık sorunuda fotoğraflardaki gibi çok göze batmıyor ama düşük sistemlerde çok oynanacak gibi değil şu an.

Hocam oyunu denedim bitirdim çok büyük bir sorunla karşılaşmadım ışık sorunuda fotoğraflardaki gibi çok göze batmıyor ama düşük sistemlerde çok oynanacak gibi değil şu an.

ScreenShot alırken bloomun değerini arttırıp aldım, o yüzden bir tık fazla. Gelen güncellemede de kıstım biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı