Steam'deki oyunumun reklamını nasıl yapabilirim?

Selam dostlar. Bazılarınız biliyor, Steam'de "Rounded" isimli bir oyunum var. Sizin büyük destekleriniz sayesinde umduğumdan daha başarılı oldu sonuç :) Fakat son günlerde pek etkileşimi yok. Reklamcılıktan pek anlamadığım için konu açmak istedim.

En az parayı harcayarak en fazla verimi nasıl alabilirim reklam konusunda? Instagram vs. üzerinden reklam vermeyi düşündüm, fakat bir mobil oyun olmadığı için saçma geldi. Var mıdır başka yolu?

Oyuna bakmak isteyenler buradan bakabilir: Rounded Steam'de

Bunu sorarken dahi reklam yapmış oldunuz :D.

@Silinen üye Çok mantıklı geldi. Sosyal'e reklam verebilsem çok güzel olurdu da, sonradan düşününce; bu sayfaya kimler kimler reklam veriyor. Benim bütçe yetmez :') Ama Youtube'da bir fragmanım var. Onu öne çıkarabilirim. Tam olarak nasıl yapılıyor öne çıkarma işlemi?
Bunu sorarken dahi reklam yapmış oldunuz :D.
Dostum zaten Sosyal'de bayağı insana erişmiştim. Reklam olarak düşünme o yüzden. Zaten çok minnetarım Sosyal'e çok destek almıştım :)

@Silinen üye Çok mantıklı geldi. Sosyal'e reklam verebilsem çok güzel olurdu da, sonradan düşününce; bu sayfaya kimler kimler reklam veriyor. Benim bütçe yetmez :') Ama Youtube'da bir fragmanım var. Onu öne çıkarabilirim. Tam olarak nasıl yapılıyor öne çıkarma işlemi?

Dostum zaten Sosyal'de bayağı insana erişmiştim. Reklam olarak düşünme o yüzden. Zaten çok minnetarım Sosyal'e çok destek almıştım :)
Zaten kötü bir şey değil ürününün reklamını yapmak :).

Hocam, bende hiç reklam vermediğim için bilmiyorum ama 2 sene önce YouTube'da uğraşırken bu tarz bir rehber videosu izlemiştim. Bu attığım video daha yeni çekilmiş ve güncel bilgiler barındırıyor. Bu video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, bende hiç reklam vermediğim için bilmiyorum ama 2 sene önce YouTube'da uğraşırken bu tarz bir rehber videosu izlemiştim. Bu attığım video daha yeni çekilmiş ve güncel bilgiler barındırıyor. Bu video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok işime yarayacak bir video. Çok teşekkür ederim :)

@Mert Atakann ya aslında video çekmeyi düşündüm de, o zaman da videonun reklamını yapmak gerekmeyecek mi :D

Dostum bildiğin çok büyük olmayan, oyunumu oynamak isteyebilecek yayıncı var mı?

Oyununu söyle biz indirip oynayalım sonra X oyunu çok güzel diye konu açalım oradan da Recep Baltaş bu kalabalığı görüp videosunu çeker ve ün.

Yeni konular

Geri
Yukarı