Steam'e dijital cüzdandan para yatırma

Türkiyeden TL olarak cüzdan kodu alınca da yine $ olarak hesabıma yüklendi

Alacağınız oyunu türk bir arkadaş bulup parasını atıp almasını sağlayabilirsiniz.
Hayır arkadaşın TR hesabından alirsa sana hesabı verdiğinde rahatça oynayabilirsiniz.

Türkiye'den TL olarak cüzdan kodu alınca da yine $ olarak hesabıma yüklendi.

Hocam Steam isminizi verebilir misiniz size hediye atılabiliyor mu diye kontrol etmek istiyorum. Ben TL olarak alıp size hediye etsem kullanabiliyorsanız çözüm dediğim gibi buradan birisiyle anlaşmanız. Türkiye'de kalan arkadaşınız burada bir hesap açıp size hediye atabilir.

Selamlar.. Arkadaşım Türkiyeye gifiyor yolda. O hesabıma girib oyun alırsa sprun olurmu ?

Selamlar.. Arkadaşım Türkiyeye gifiyor yolda. O hesabıma girib oyun alırsa sprun olurmu ?
Yeni hesap açsa daha iyi olur. Alabileceğini sanmıyorum. Ülke yine Azerbaycan olarak kayıtlı olacaktır. Arkadaşınız geldiğinde sıfır hesap açsın.

Alacağınız oyunu türk bir arkadaş bulup parasını atıp almasını sağlayabilirsiniz.

Hayır arkadaşın TR hesabından alirsa sana hesabı verdiğinde rahatça oynayabilirsiniz.
Tamamdlr. Teşekkürler
İsmim Zaur Ali (profilde erkek denize bakıyor kırmızı ve kara giyinmiş)
Yeni hesap açsa daha iyi olur. Alabileceğini sanmıyorum. Ülke yine Azerbaycan olarak kayıtlı olacaktır. Arkadaşınız geldiğinde sıfır hesap açsın.
Eğer arkadaşım yapınca hata olursa sıfır hesabı deneyerim. Teşekkürler

Hediye gönderemiyorum hocam size, başka bir yol denemek gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…