Steam'e dijital cüzdandan para yatırma

VPN'i sadece Steam cüzdan kodu yüklerken ve hesabı oluştururken açıyorsunuz. Oyun alırken vs. kapalı olsa da bir sıkıntı çıkmıyor.
Çook sağolun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arjantin yerine TR şeklinde yapın olacaktır. Ben de Arjantin kullanıyorum daha ucuz diye. Videoda para yükleme, oyun alma vs. her şey anlatılıyor yaparsınız.
İşe yaramadı. 1 gün sonra yenirən dollar oluyor. Eğer hesab konumunu doğrulamak için steam destek ile iletişime geçmesem hesab 2 gün içinde kısıtlanıyor geçersem de vpn kullandığımı anlayıb kapatmağım için uyarı yapılıyor. Aldırmayıb devam etdim hesabım kapatıldı
Çook sağolun

İşe yaramadı. 1 gün sonra yenirən dollar oluyor. Eğer hesab konumunu doğrulamak için steam destek ile iletişime geçmesem hesab 2 gün içinde kısıtlanıyor geçersem de vpn kullandığımı anlayıb kapatmağım için uyarı yapılıyor. Aldırmayıb devam etdim hesabım kapatıldı
Steam yeni güncelleme getirmiş, bir kaç ay olur. O yüzden böyke şeyler kaldı artık. Yani artık yeni hesab açılarak para birimi değişerek kullanılamıyor. Kullanılsa da 1-2 gün sonra yeniden kısıtlanacak. Boşa denemeyin. Keşke daha önce videoni gönderen arkadaşla konuşsaydım 😔
Çook sağolun

Steam yeni güncelleme getirmiş, bir kaç ay olur. O yüzden böyke şeyler kaldı artık. Yani artık yeni hesab açılarak para birimi değişerek kullanılamıyor. Kullanılsa da 1-2 gün sonra yeniden kısıtlanacak. Boşa denemeyin. Keşke daha önce videoni gönderen arkadaşla konuşsaydım 😔
Arkadaşlar denemeyin. Ben 7 hesapla denedim 1 oyun aldıkdan sonra hesabım kalıxı olarak banlandl. Steam desteğe yazdığımda ise VPN ile giriç yapdığım için olduğunu yazdılar. Techonapat yetkilelerine yazdım konuyu silmeleri için sağolsunlar çok pnem verdiler. 2 aydlr cevab yazan yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı