Steam'e dijital cüzdandan para yatırma

Eki Görüntüle 1336420

Hediye gönderemiyorum hocam size, başka bir yol denemek gerek.
Para birimleri fark o yüzden. Denediğiniz için çok teşekkür ederim. Ben türkiyedeki ardakadaşımın hesaba girib oyun alıb mana vermesini düşünüyorum. Sadece bazıalrına göre vpn lazım olucak bazılatı için de vpnsiz oynamak mümkün olacak. O yüzden kararsız kaldım
Para birimleri fark o yüzden. Denediğiniz için çok teşekkür ederim. Ben türkiyedeki ardakadaşımın hesaba girib oyun alıb mana vermesini düşünüyorum. Sadece bazıalrına göre vpn lazım olucak bazılatı için de vpnsiz oynamak mümkün olacak. O yüzden kararsız kaldım

Benim fiyatlarım şu lar indirjmli hali

Türkiyede 44Tl bizde 324tl. Vergi dahil olunca 18% devlet +5% para biriminin değişilmesi için 400-e varıyor

Dosya Ekleri

• D45C48BB-57DB-4D09-A1BD-3F021C70128E.png
    D45C48BB-57DB-4D09-A1BD-3F021C70128E.png
    291,3 KB · Görüntüleme: 49
Para birimleri fark o yüzden. Denediğiniz için çok teşekkür ederim. Ben Türkiye'deki ardakadaşımın hesaba girib oyun alıb mana vermesini düşünüyorum. Sadece bazıalrına göre VPN lazım olacak bazılatı için de VPN'siz oynamak mümkün olacak. O yüzden kararsız kaldım.

Benim fiyatlarım şular indirjmli hali.

Türkiye'de 44TL bizde 324TL. Vergi dahil olunca 18% devlet +5% para biriminin değişilmesi için 400-E varıyor.

Umarım olur, fiyatlar gerçekten çok abartılı derecede yüksek bize göre.

Türkiyede 44Tl bizde 324tl. Vergi dahil olunca 18% devlet +5% para biriminin değişilmesi için 400-e varıyor
Arkadaşın sıfır hesap açsın.

Selam. Ben Azerbaycan'da kalıyorum ve burada Steam fiyatları o kadar pahalı ki, kardeşlerimde bir oyun bizimlara ile 1.4azn olarken bizde 46.39azn. Bu DLC'siz hali. DLC'li halini siz düşünün. Onun için düşündüm ki Türkiye mağazasına bağlanıyım sadece Steam'in yeni getirdiği özellik ile sadece VPN yetmiyor. Türkiye'ye ait ödeme yontemi olmalıdır. Sorum şu, ben nasıl Steam'e Türkiye'ye ait ödeme yöntemi ile oyun alabilirim? Mesela Rusya'da arkadaşım VPN+qıwı kullanıyor ama Türkiye için bulamadım. Yardım etseniz sevinirim. Biliyorum yasal değil ama bizim askeri ücretimiz 300 azn onun 46 azn'ini oyuna vermek hiç anlamlı değil. Şimdiden herkese teşekkürler😊
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arjantin yerine TR şeklinde yapın olacaktır. Ben de Arjantin kullanıyorum daha ucuz diye. Videoda para yükleme, oyun alma vs. her şey anlatılıyor yaparsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arjantin yerine TR şeklinde yapın olacaktır. Ben de Arjantin kullanıyorum daha ucuz diye. Videoda para yükleme, oyun alma vs. her şey anlatılıyor yaparsınız.
Siz ne kadar zamandır bu ypntemi kullanıyorsunuz ? Ve sorun çıkdımı ? Bir de alışveriçi tamamladıqdan sonra vpni söndürüb hesabda oyun oynasam olurmu ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı