Steam'e dijital cüzdandan para yatırma

Selam. Ben Azerbaycan'da kalıyorum ve burada Steam fiyatları o kadar pahalı ki, kardeşlerimde bir oyun bizimlara ile 1.4azn olarken bizde 46.39azn. Bu DLC'siz hali. DLC'li halini siz düşünün. Onun için düşündüm ki Türkiye mağazasına bağlanıyım sadece Steam'in yeni getirdiği özellik ile sadece VPN yetmiyor. Türkiye'ye ait ödeme yontemi olmalıdır. Sorum şu, ben nasıl Steam'e Türkiye'ye ait ödeme yöntemi ile oyun alabilirim? Mesela Rusya'da arkadaşım VPN+qıwı kullanıyor ama Türkiye için bulamadım. Yardım etseniz sevinirim. Biliyorum yasal değil ama bizim askeri ücretimiz 300 azn onun 46 azn'ini oyuna vermek hiç anlamlı değil. Şimdiden herkese teşekkürler😊
Alacağınız oyunu türk bir arkadaş bulup parasını atıp almasını sağlayabilirsiniz.
Sizde 700TL olan oyin bizdə 70$ o da bizkm askeri ücretin yarısı demek.

Mesela benim bir arkadaşım Türkiyede kalıyor, eğer hesabımı verirsem kemdi bamk kaetı ile oyun alırsa sonradan Azerbaycamda hesaba girince VPN gerekli olurmu ?

Fark para birimi olunca hediyye edilmiyor

Fark para birimi olunca hediyye verilmiyor

O eskidendi, amerikalılar Türkiye sunucusuna çökünce yasaklar geldi
Hayır arkadaşın TR hesabından alirsa sana hesabı verdiğinde rahatça oynayabilirsiniz.

Türkiye'den TL olarak cüzdan kodu alınca da yine $ olarak hesabıma yüklendi.

Hocam Steam isminizi verebilir misiniz size hediye atılabiliyor mu diye kontrol etmek istiyorum. Ben TL olarak alıp size hediye etsem kullanabiliyorsanız çözüm dediğim gibi buradan birisiyle anlaşmanız. Türkiye'de kalan arkadaşınız burada bir hesap açıp size hediye atabilir.

Merhabalar Azerbaycan'a selamlar. VPN ile olmuyor hesabın bölgesini değiştirmen gerek o da sadece Steam destek ile oluyor ve IP bakacağı için değiştirmeyeceklerdir. Degiştirseler bile Türkiye kartı bulman lazım almak için.
Selamlar.. Arkadaşım Türkiyeye gifiyor yolda. O hesabıma girib oyun alırsa sprun olurmu ?

Alacağınız oyunu türk bir arkadaş bulup parasını atıp almasını sağlayabilirsiniz.

Hayır arkadaşın TR hesabından alirsa sana hesabı verdiğinde rahatça oynayabilirsiniz.
Tamamdlr. Teşekkürler
Hocam Steam isminizi verebilir misiniz size hediye atılabiliyor mu diye kontrol etmek istiyorum. Ben TL olarak alıp size hediye etsem kullanabiliyorsanız çözüm dediğim gibi buradan birisiyle anlaşmanız. Türkiye'de kalan arkadaşınız burada bir hesap açıp size hediye atabilir.
İsmim Zaur Ali (profilde erkek denize bakıyor kırmızı ve kara giyinmiş)
Yeni hesap açsa daha iyi olur. Alabileceğini sanmıyorum. Ülke yine Azerbaycan olarak kayıtlı olacaktır. Arkadaşınız geldiğinde sıfır hesap açsın.
Eğer arkadaşım yapınca hata olursa sıfır hesabı deneyerim. Teşekkürler

c.PNG

Hediye gönderemiyorum hocam size, başka bir yol denemek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı