Steam'e dolar geldi

Tamam hocam edin boykotu adamların size söyleyeceği tek şey şu "biz son 3 yıldır bu kurla savaştık 1 yıl öncesine kadar kuru 3 ila 5TL arasında tuttuk ama artık dayanılmaz bir noktaya geldik son çare buydu diyecekler" düzgün bir ekonomin olana kadar buna mahkumsun.
Babasinin hayrina yapmiyordu onu. Kendi populerligini sagladi bu surecte bizim ulkemizde. Sadece oyun tedarik eden steam degil. Steam yerine baska yerden aliriz bizde alacaksak. Dagiticisi kimse ondan aliriz oynariz. Steam geri TL'ye donecek mecbur bu uzun vadeli degil. Bizim ekonomi zaten ortada ve 5 yil boyunca duzelecegini hic sanmiyorum. Kisacasi steam bu adimdan geri donecektir 1 yil icinde. 50$a aldigin oyun bankayla odemesini dolarla yaptigin icin daha pahaliya gelecektir. Dolayisi ile bu steamin yaptigi bir yanlis ve ilerleyen aylarda sende goreceksin duzelecek mecburlar.

Neymiş oyunmuş steammiş hepsi liberallerin oyunları. Neden call of dutiye 1K vereyim altımız Suriye, üstümüz Ukrayna RDR2 falan zaten boş geceleyin dışarı çıktığımız zaman driscoller sokak aralarına meydana parklara spawn oluyorlar kovboylarla tek farkları araba yerine Tofaş kullanıyorlar. Çitlik miftliğe similatöre gerek yok zaten halk olarak koyunuz.

Bana Stardew Valley'i zamanında hediye ettiği için @AtamanM hocama teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1700524019822.png

Son düzenleme:
20 TL altı 10 TL altı diye iki seçenek olurdu benim sayfanın alt kısmında 20 dolar altı 10 dolar altına dönüştü ne kadar da acı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Babasinin hayrina yapmiyordu onu. Kendi populerligini sagladi bu surecte bizim ulkemizde. Sadece oyun tedarik eden Steam degil. Steam yerine baska yerden aliriz bizde alacaksak. Dagiticisi kimse ondan aliriz oynariz. Steam geri TL'ye donecek mecbur bu uzun vadeli degil. Bizim ekonomi zaten ortada ve 5 yil boyunca duzelecegini hiç sanmiyorum. Kisacasi Steam bu adimdan geri donecektir 1 yil icinde. 50$a aldığın oyun bankayla odemesini dolarla yaptigin icin daha pahaliya gelecektir. Dolayisi ile bu Steam'in yaptigi bir yanlış ve ilerleyen aylarda sende goreceksin duzelecek mecburlar.

Nereye düzeltecekler hocam sadece Türkiye özelinde bir durum değil bu Rus sitelerinde vs Türk ve Arjantin hesapları cirit atıyor bunlar firma sonuçta kâr etmeye bakarlar.
Oyun sektörü çok bile tuttu bizi her şeye zam gelirken yıllarca üyelik fiyatları ucuzdu oyunlar ucuzdu artık yavaştan ne olduğumuzu görme zamanı geldi üç ayda bir AAA oyun alır indieleri de beklerim gamepassa falan gelsin.

Geri
Yukarı