SteelSeries 3 günlük GeForce NOW Ultimate üyeliği dağıtıyor!

@serhatefesen Önce tarayıcıdan (GeForce NOW'un global sayfasından yani) etkinleştir tarayıcındaki hesabından ve masaüstündeki hesabından 1 kere çık gir yap düzelir. Bu keyler GAME+ kodu değil global kodu. Yani global GeForce NOW hesabı açıp tarayıcından global hesabına giriş yap öyle etkinleştir kodu masaüstü uygulamasınıda global olarak indir.
Bu keyler size Ultimate kodu vermez sadece öncelik üyeliği verir. Öncelikde 6 saatlik giriş
Yapabilirsiniz ve 3060'lı ekran kartı ile 2080 ekran kartı arasında her çık gir yaptığınızda bu 2 ekran kartı rastgele gelir. Ve bu verilen kodu aktif ettiğinizde global GeForce NOW hesabındızda priority diye yazacaktır.

Teşekkür ederim detaylı anlatım için hocam ama bir sürü şey denesem de başaramadım. Süresi de bitti zaten. VPN'le ilgili sorun yaşadım sürekli olarak.

@serhatefesen Ben siteye tekrar girdim yorumunuzu gördükden sonra yeni bir hesap açıp girdiğimde final week adı altında bu sefer Ultimate kodu verdiğini gördüm. Deneyebilirsiniz belki şans sizde de vardır. (kodu aldığım için buraya yazıyorum) kodu vermeseydi eğer yazmazdım. VPN ismi vermek doğru mu değil mi bilmiyorum ama VPN için windscribe yi kullanabilirsin yani

Son düzenleme:
@serhatefesen ben siteye tekrar girdim yorumunuzu gördükden sonra yeni bir hesap açıp girdiğimde final week adı altında bu sefer Ultimate kodu verdiğini gördüm. Deneyebilirsiniz belki şans sizde de vardır. (kodu aldığım için buraya yazıyorum) kodu vermeseydi eğer yazmazdım. VPN ismi vermek doğru mu değil mi bilmiyorum ama VPN için windscribe yi kullanabilirsin yani.

VPN açıp Google üzerinden mi NVIDIA hesabımıza giriş yapmalıyız?

VPN açıp Google üzerinden mi NVIDIA hesabımıza giriş yapmalıyız?
Aynen öyle hocam. Global GeForce hesabınıza giriş yapacaksınız. Ayarlara gireceksiniz kodu etkinleştire tıklayın orada sayfa sizi yönlendiriyor. Kodu etkinleştirin eğer hesabınızda ücretsiz yazar ise kodu etkinleştirdiğiniz halde 1 kere çık gir yapın düzelir.Daha önce kodu etkinleştirdiğin hesabına girersen kod aktif olmaz.

Son düzenleme:
Son yıllarda ücretsiz Discord Nitro ve Xbox Game Pass dağıtan SteelSeries, şimdi de GeForce NOW globalde geçerli olmak üzere 3 günlük Ultimate üyeliği dağıtıyor. Kodu alabilmeniz için öncelikle SteelSeries hesabı açmanız gerekmekte. Kodu kullanabilmeniz için ise VPN ile NVIDIA hesabınıza giriş yapmanız gerek. Hesap başına sadece 1 kod kullanabilirsiniz. Kodların son geçerlilik süresi ise 13 Ağustos. 4080'li 4K 240Hz sistemleri denemek isteyenler için büyük fırsat.
Bende olmuyor.

Geri
Yukarı