SteelSeries 3 günlük GeForce NOW Ultimate üyeliği dağıtıyor!

Ben yapamadım herhalde link atar mısın kral sürekli aynı yere atıyor çünkü beni.

Arkadaşın attığı linkten kodunu aldıktan sonra herhangi bir VPN'den Almanya'ya bağlan ve NVIDIA sitesine gir kayıt ol ondan sonra NVIDIA redeem kısmına gir siteden kodunu yaz bunları yaparken VPN hep açık olacak unutma ondan sonra aktif oluyor zaten. Oyuna girme kısmı da şöyle GFN uygulamasını indir ama açmadan önce yine VPN'le Almanya'ya bağlan sonra uygulamayı aç giriş yap oyuna girdikten sonra da VPN'i kapa bu kadar.

Tamamdır hocam
Arkadaşın attığı linkten kodunu aldıktan sonra herhangi bir VPN'den Almanya'ya bağlan ve NVIDIA sitesine gir kayıt ol ondan sonra NVIDIA redeem kısmına gir siteden kodunu yaz bunları yaparken VPN hep açık olacak unutma ondan sonra aktif oluyor zaten. Oyuna girme kısmı da şöyle GFN uygulamasını indir ama açmadan önce yine VPN'le Almanya'ya bağlan sonra uygulamayı aç giriş yap oyuna girdikten sonra da VPN'i kapa bu kadar.

Son yıllarda ücretsiz Discord Nitro ve Xbox Game Pass dağıtan SteelSeries, şimdi de GeForce NOW globalde geçerli olmak üzere 3 günlük Ultimate üyeliği dağıtıyor. Kodu alabilmeniz için öncelikle SteelSeries hesabı açmanız gerekmekte. Kodu kullanabilmeniz için ise VPN ile NVIDIA hesabınıza giriş yapmanız gerek. Hesap başına sadece 1 kod kullanabilirsiniz. Kodların son geçerlilik süresi ise 13 Ağustos. 4080'li 4K 240Hz sistemleri denemek isteyenler için büyük fırsat.

VPN hangi ülke de olacak.

1690872521494.png

Ulan bunların 4080'inin de bir olayı yokmuş ki. RTX'i ultraya aldım ve şehir içi Cyberpunk'ta 60 bile görmüyor ne anladım bu işten. Ben bu performansı zaten TR gfnsinde 2080le alıyordum. Balon çıktı bu da neyse beleş maldan zarar gelmez 3 gün kullanak bari.

Son düzenleme:
GFN Türkiye sunuculari tabii digerlerine göre zayıf kalıyor da genel olarak kötü değil ki? Bu forumdakiler de bu GFN dusmanligi ne anlamadım. Daha 1 ay önce 120 TL'ye indirimli bir ay satın alıp Cyberpunk 2077'yi RTX ile oynayarak bitirdim ve çok da iyiydi performansı. İnternetim de öyle aşırı hızlı değil standart 100e 15 bir internet. Buradaki çoğu kişiden hep ya abi oyuna gireceğiz diye 5 dakika bekliyoruz falan diye şeyler duyuyorum da böyle saçma şeyler bir benim mi başıma gelmiyor? Kullanırken en fazla 30 saniye beklemisimdir oyuna girmek için.
Bana da denk gelmedi sorunlar. Çok rahat 3 ay boyunca oynadım çok güzeldi. Sorun yaşayan da çok insan var ama.

Eki Görüntüle 1884923

Ulan bunların 4080'inin de bir olayı yokmuş ki. RTX'i ultraya aldım ve şehir içi Cyberpunk'ta 60 bile görmüyor ne anladım bu işten. Ben bu performansı zaten TR gfnsinde 2080le alıyordum. Balon çıktı bu da neyse beleş maldan zarar gelmez 3 gün kullanak bari.

Ben Hollanda'dan alınca 3060'lı sistem verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı