SteelSeries 3 günlük GeForce NOW Ultimate üyeliği dağıtıyor!

@yus4ff Sitede week 2 yazıyor ama yeni hesap açıp girdim get key diye yazıyor. Ama ben normal sekmeden VPN Açıkken10 dakikalık maille girdim get key yazdı keyi GeForce NOW kabul eder mi bilmiyorum.

@yus4ff Sitede week 2 yazıyor ama yeni hesap açıp girdim get key diye yazıyor. Ama ben normal sekmeden VPN Açıkken10 dakikalık maille girdim get key yazdı keyi GeForce NOW kabul eder mi bilmiyorum.
Bilmiyorum hocam bende zar zor aldım keyi.

Hocam ben keyi aldım ve kullanılmış olarak görünüyor fakat üyeliğim hala Basic.
Yeni hesap açıp oradan kodu etkinleştirdiğine emin ol ilk haftadaki Ultimate kodu etkinleştirdiğin hesaba girersen kabul etmez.

SteelSeries'e week 4 kodları gelmiş almak isteyenler kaçırmasın her an bitebilir.

Son düzenleme:
@serhatefesen Önce tarayıcıdan (GeForce NOW'un global sayfasından yani) etkinleştir tarayıcındaki hesabından ve masaüstündeki hesabından 1 kere çık gir yap düzelir. Bu keyler GAME+ kodu değil global kodu. Yani global GeForce NOW hesabı açıp tarayıcından global hesabına giriş yap öyle etkinleştir kodu masaüstü uygulamasınıda global olarak indir.
Bu keyler size Ultimate kodu vermez sadece öncelik üyeliği verir. Öncelikde 6 saatlik giriş
Yapabilirsiniz ve 3060'lı ekran kartı ile 2080 ekran kartı arasında her çık gir yaptığınızda bu 2 ekran kartı rastgele gelir. Ve bu verilen kodu aktif ettiğinizde global GeForce NOW hesabındızda priority diye yazacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı