SteelSeries 5H v3 İncelemesi

Ürün bugün elime geçti. GameEkstra'dan indirim ile birlikte 150 TL'ye aldım. Çok detaylı bir inceleme olmayacak. Ürünün göze çarpan ilk özellikleri:

• Zengin olmayan kutu içeriği ile birlikte geliyor.
  • Kulaklıklar deri, yormasa bile az çok terletiyor.
  • Mikrofon sesinizi bayağı kalınlaştırıyor.
  • Kafaya tam oturan bir yapısı var.
  • Gözlük ile birlikte rahatça kullanılabiliyor.
20150414120014 (1).jpg

Üst kısım deriden yapılmış. Kafanızı tam olarak sarmasını sağlıyor. Kablolar yanında gelen aparat ile çok uzun boyuta ulaşabiliyor.

Jak girişleri ve çıkışları:
20150414120014 (2).jpg
20150414120014 (3).jpg

Kutu içeriği:
20150414120014.jpg

Üstteki minik kablo kulaklığı android telefonunuza takmanızı sağlıyor. Sticker - Kullanım kılavuzu gibi bir şey- Garanti belgesi.

Kabloyu uzatmaya yarayan kablo/aparat :
20150414120014 (4).jpg

Ekleme:
Her parçası ayrı ayrı çıkartılıp takılabiliyor.
81nnGIZvWjL._SL1500_.jpg

Genel olarak değerlendirilir ise:

Verildiği parayı hak eden bir ürün. SteelSeries başarılı bir yapıt ortaya çıkarmış. Mikrofona kıl oldum çünkü sesim gerçekten çok kalın çıkıyor. Kullanım rahat ancak uzun kullanımda kulakları terletiyor. Oynayan başlıklara sahip. Kargo ile elime 2 günde geldi ve kapıda ödeme ile birlikte 163.00 TL'ye denk geldi. Ayrıca Razer Kraken Pro gibi güzel bir üründe göremediğim bir artısı ise mikrofon açıp kapama tuşu bulunmakta.

Keşke benimde kalın çıksa :) Logitech G230 kullanıyorum biraz sesimi değişik çıkarıyor belki gerçekte de öyledir :) Neyse şey soracaktım bu kulaklığı 3-4 saat veya daha uzun süre taktığında kafanın üstüne saçlarında göçüntü oluşuyor mu ? Veya her kulaklıkta mı oluyor yada tek bende mi o sorun :)

Yaklaşık 2 saat taktım, saçlarım sert ve kıvırcık belki o yüzdendir bilemem ancak bende bir sorun olmadı.

Dün gözlemledim ki sesim normal çıkıyor. Whatsapp web' de bir sıkıntı oluyor. Yalnız arkada karıncalanan ekrandan gelen ses geliyor. Bunu nasıl düzeltirim ?

Steelseries den bin pişmanım ben. 7H almıştım servisten çıkmamıştı. Yenisini verdiler yine aynı. Birde o ayrılar kısımları bir zaman sonra temassızlık oluyor bir zaman sonra ses de çızırtı yapıyor. Belkide sende olmaz. Yinede hayırlı olsun.

Güzel inceleme hayırlı olsun.Bende bugün SteelSeries 3H v2 satın aldım.Kulaklıktan memnum kaldım.Yalnız kablosu çok kısa kaldı.Kablo uzatmak için bir aparat nereden bulabilirim.

@Serpenos

Güzel inceleme hayırlı olsun.Bende bugün SteelSeries 3H v2 satın aldım.Kulaklıktan memnum kaldım.Yalnız kablosu çok kısa kaldı.Kablo uzatmak için bir aparat nereden bulabilirim.

@Serpenos

Teşekkürler. Herhangi bir fikrim yok, kablo kulaklık ile birlikte geldi.

Ve kulaklık kırıldı. 5 10 kere düşmüştür o konuda bir lafım yok. Lakin biraz yana esnettim kafama geçirir iken ve üst parçası ile sağ taraf arasında kabloda dahil olmak üzere komple bir kırıklık meydana geldi. Sol taraf ise sadece kablo ile bağlı. Fazladan bir parça kaybolmuş gibi bir eksiklik var.

Dostlar son hali bu. Yok mu bunun bir şifası ? Az para vermedin sonuçta ben mu merete. Bir elektronikçiye gitsem veya kendi imkanlarım ile ne yapabilirim ?

Ekleme: Fark ettim ki kulaklıkarda üst parçanın giriş parçası kalmış.

Dosya Ekleri

• 12431429_1085218964835856_2129392187_n.jpg
    12431429_1085218964835856_2129392187_n.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 692
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı