SteelSeries Aerox 3 fare Valorant'ta takılıyor ve donuyor

Syntax Error

Hectopat
RAM
16x2 3200 MHz
Ekran kartı
Asus 3070Ti
Anakart
H610M H
İşlemci
i5-12400F
SteelSeries Aerox 3 fareye sahibim. Normalde takılma olmuyor ama Valorant'a girince takılıyor. Kablosunu tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum. Işıkları yanıyor ama tuş vs hareket ettirince çalışmıyor. Ya da takılıyor 3-5 saniye sonra geliyor. Tekrar tekrar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan fare elimin altında eğer bir kez daha yaparsa Sonarı yükleyeceğim deniyeceğim yaparsa Sonarı silip deneyeceğim eğer yine yaparsa GG yazılımını silip uygulamasız kullanmayı deniyeceğim. Çünkü siz yazılımdan mütevellit bir sorun yaşıyorsunuz belki de bende öyleyimdir, daha da olmazsa zaten fareyi tekrar tasarlayamayacağım yani ne olursa olsun artık 😁

Garantiye göndericem bu son testlerimden sonra kendi mühendisleri bu kadar test etmemiştir cihazı...
Ne yaptın hocam bende yaşıyorum şuan o sorunu halledebildin mi

Çözdüm kanka fareyi yeniden tasarladım her şeyi sorabilirsin.
Hocam merhaba aerox 3 için şu şekilde bir sıkıntı yaşıyorum benim hızlı hareketlerimi özelliklede mousepadden kaldırıp indirdiğim zaman bunu hızlıca yapınca 1-2 saniye algılamıyor bunun çözümü nedir?

Hocam merhaba aerox 3 için şu şekilde bir sıkıntı yaşıyorum benim hızlı hareketlerimi özelliklede mousepadden kaldırıp indirdiğim zaman bunu hızlıca yapınca 1-2 saniye algılamıyor bunun çözümü nedir?
Algılamıyor mu yoksa kapanıp açılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı