SteelSeries Apex 7 vs SteelSeries Apex Pro

ZTAlp

Centipat
Öncelikle selamlar SteelSeries Apex 7 Ütopyada 999 TL Apex Pro ise 1.499 TL ben Apex 7'yi almayı planlıyordum fakat Apex Pro'yu görünce bir durdum arasındaki fiyat farkına degermi yoksa 2-3 ay daha bekleyip Apex promu almak daha mantıklı? Ya da Razer BlackWidow Elite RGB?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar SteelSeries Apex 7 ütopyada 999 TL Apex Pro ise 1.499 TL ben Apex 7'yi almayı planlıyordum fakat Apex Pro'yu görünce bir durdum arasındaki fiyat farkına degermi yoksa 2-3 ay daha bekleyip Apex promu almak daha mantıklı? Ya da Razer BlackWidow Elite RGB?

Alacaksan kesinlikle Pro modelini almalısın. Klavyeyi uzun süre kullanacaksan hem 100 milyon ve ayarlana bilen swichler çok işine yarayacaktır. Türkçe Q dizilimi olmamasına rağmen Pro modelinde klavyenin yerlerini ezbere biliyorsan bile İngilizce Q sana sıkıntı çıkartmaz ve Türkçe Q olarak da kullanabilirsin.

Adı geçen SteelSeriesler gerçekten çok iyi fakat Apex 7'nin switchleri bildiğimiz cherry red'ten farksız ve 1000 TL'den bahsediyoruz. Pro modelinin switchleri zaten mükemmel aradaki farka kesinlikle değer. Apex Pro alacaksanız hakkını verin ama Pro modelinde Türkçe tuş desteği yok bunu da hatırlatmak gerek.

Adı geçen SteelSeries'ler gerçekten çok iyi fakat Apex 7'nin Switch'leri bildiğimiz Cherry Red'ten farksız ve 1000 TL'den bahsediyoruz. Pro modelinin Switch'leri zaten mükemmel aradaki farka kesinlikle değer. Apex Pro alacaksanız hakkını verin ama Pro modelinde Türkçe tuş desteği yok bunu da hatırlatmak gerek.

Apex Pro aldım. İyiki de almışım. Apex 7 alsaydım bana girmiş olacaktı. Apex Pro Switch'leri gerçekten çok güzel ve hoş. Türkçe Q olsaymış iyi olur muş ama bakmadan yazdığım için sıkıntı etmiyor.

Öncelikle selamlar SteelSeries Apex 7 Ütopyada 999 TL Apex Pro ise 1.499 TL ben Apex 7'yi almayı planlıyordum fakat Apex Pro'yu görünce bir durdum arasındaki fiyat farkına degermi yoksa 2-3 ay daha bekleyip Apex promu almak daha mantıklı? Ya da Razer BlackWidow Elite RGB?
Aralarındaki tek fark şudur: Apex pro'da basış hissiyatını (0.4 mm ve 3.4 mm arası) ayarlayabiliyorsunuz Apex 7'de (2 mm) öyle bir şey bulunmamaktadır. Şahsen ben Apex 7 kullanmaktayım ve gayet güzel. Sizin çok az basmanız veya çok derin basmanız gerekiyorsa Apex Pro'yu tercih edebilirsiniz.

Evet çok memnunum. Aldığım zaman 1.500TL gibi bir fiyatı vardı ama şu anda fiyatlar bayağı pahalanmıştır. Hissi, özel Switch olsun ayarlanabilmesi, OLED ekranı olsun olsun çok güzel. Tek eksi yani bence benim klavyede "delete" tuşuna bastığım zaman yay sesi geliyor. Bunun için garantiyle uğraşmadım. Yani 1 tuş yüzünden 1 ay klavyesiz kalmak istemiyordum. Bütçen düşükse bunun gibi daha uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilirsin. Ben mouse, kulaklık ve mouse padimi SteelSeries ürünü aldığım için klavyeyi de bu firmadan tercih ettim. Genel olarak klavye gayet güzel. Para var ise alabileceğin bir ürün. 1 yıl 1 aydır kullanıyorum. Bir sorun olursa sor cevaplarım.

Evet çok memnunum. Aldığım zaman 1.500TL gibi bir fiyatı vardı ama şu anda fiyatlar bayağı pahalanmıştır. Hissi, özel Switch olsun ayarlanabilmesi, OLED ekranı olsun olsun çok güzel. Tek eksi yani bence benim klavyede "delete" tuşuna bastığım zaman yay sesi geliyor. Bunun için garantiyle uğraşmadım. Yani 1 tuş yüzünden 1 ay klavyesiz kalmak istemiyordum. Bütçen düşükse bunun gibi daha uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilirsin. Ben mouse, kulaklık ve mouse padimi SteelSeries ürünü aldığım için klavyeyi de bu firmadan tercih ettim. Genel olarak klavye gayet güzel. Para var ise alabileceğin bir ürün. 1 yıl 1 aydır kullanıyorum. Bir sorun olursa sor cevaplarım.
bende ekipmanlar için toplam 5 6 k bütçem var sence steelseries alnırımı

Yeni konular

Geri
Yukarı