Steelseries Apex

worlds

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Uzun zamandır CS:GO için klavye arıyordum araştırmalarım doğrultusunda Steelseries Apex almaya karar verdim fakat Türkiye'de fiyatlar bana biraz fazla geldiği için Amazon'a yöneldim orda da 99$'dan 60$'a inmesi beni şaşırttı. Ürünün siparişini verdiğimde ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Cihaz hakkında düşünceleriniz nelerdir? Başka bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunla karşılaşma olasılığı düşük. Ancak $6 kargo parası vermeniz gerekecek yani ürün $66.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim hocam. Ürünün feedbacklerine baktığımda bazı kullanıcılara silik tuşluu göndermişler öyle bir durum olursa iade edebilir miyim?

Bence gayet güzel bir klavye, klavyede SteelSeries bu işi biliyor fakat yüksek bütçe ile Apex almayın derim. O kadar fiyata mekanik olmayan bir klavye alıyorsunuz sonuçta. Bütçenizi biraz yükseltebilirseniz Apex'in mekaniği olan Apex M800 de alabilirsiniz, bütçenizi artıramıyor iseniz Logitech G710+ güzel bir seçim olabilir hem mekanik hem de sessiz (Cherry MX brown tuşlar).

Bence gayet güzel bir klavye, klavyede SteelSeries bu işi biliyor fakat yüksek bütçe ile Apex almayın derim. O kadar fiyata mekanik olmayan bir klavye alıyorsunuz sonuçta. Bütçenizi biraz yükseltebilirseniz Apex'in mekaniği olan Apex M800 de alabilirsiniz, bütçenizi artıramıyor iseniz Logitech G710+ güzel bir seçim olabilir hem mekanik hem de sessiz (Cherry MX brown tuşlar).
Tavsiyeni dikkate alacağım. 6gv2 hakında düşüncelerin neler?

Tuşları mekanik, 50 milyon tıklama ömrü var, aydınlatması çok yok ama bence yeterli ve güzel, tasarımı da güzel gözüküyor fakat alışmak biraz zaman alabilir, tuşlar Cherry MX Black gayet güzel tuşlar ama alışmak 1.5 hafta falan alabilir çünkü basmak için ortalama kuvvet uygulamak gerekiyor. Fakat maalesef en büyük eksi ayarlanabilir tuşların olmaması. FPS türü oyunlar (CS:GO vs) oynuyorsanız güzel alınabilir bir klavye ama MOBA ve MMO (LoL, War Thunder) gibi oyunlarda pek elverişli olmayabilir :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı