SteelSeries Arctis 1 Wireless kendi sesimi duyuyorum

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhabalar kulaklık elime ulaştı test ederken fark ettim ki mikrofona vurduğumda veya konuştuğumda az da olsa duyuyorum bu yaptıklarımı, sanki "mikrofonu dinle" seçeneğini açmışım gibi. Engine 3 yazılımını şu an indirdim güncel.

Sorumun cevabını buldum, benim hatam.

SteelSeries Engine yazılımı üzerinde kullandığınız kulaklığa girip mikrofonun altında "Mic sidestone" seviyesini en aşağı alıp onaylayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorunu çözebilmenize sevindim. Kulaklıktan memnun kaldınız mı? Bende almayı düşünüyorum bir süredir. Çok kararsız kaldım seçenekler arasında.

Merhaba sorunu çözebilmenize sevindim. Kulaklıktan memnun kaldınız mı? Bende almayı düşünüyorum bir süredir. Çok kararsız kaldım seçenekler arasında.
Evet, hele HS60'dan sonra rahatlığı o kadar güzel ki hissetmiyorum bile kulaklığı. Ses kalitesi de gayet iyi, basslarda bir tık zayıf onu da ekolayzır ayarlarıyla halledebiliyorsunuz. Mikrofon olarak ise bir tık zayıf yine HS60'a göre. Ama genel olarak gayet memmunum şuanlık. 5-6 saattir kullanıyorum daha 1 diş azalmadı şarjı.

Uygulama üzerinden şarj durumunu görebiliyor musunuz yoksa kulaklık üzerinde mi? Bir de bunda 7.1 özelliği yoktu değil mi?
Uygulama üzerinde var. Hayır 7.1 özelliği yok ki kelime aldatmacaları onlar, Windows Sonic ile sanal 7.1 etkinleştireibliyorsunuz.

Merhaba kulaklık elime ulaştı test ederken fark ettim ki mikrofona vurduğumda veya konuştuğumda az da olsa duyuyorum bu yaptıklarımı, sanki "mikrofonu dinle" seçeneğini açmışım gibi. Engine 3 yazılımını şu an indirdim güncel.

Sorumun cevabını buldum, benim hatam.

SteelSeries Engine yazılımı üzerinde kullandığınız kulaklığa girip mikrofonun altında "Mic sidestone" seviyesini en aşağı alıp onaylayın.

Çok sağ ol reis 10 gün düşünsem bulamazdım adamsın.

Geri
Yukarı