Steelseries Arctis 3 (2019 Edition) vs Corsair HS50

Baya geç bir cevap oldu fakat belki şuan da bunu araştıranlar vardır diye cevaplamak istedim, en azından onlara bir yardımımız dokunabilir. Hocam ben kulaklık almadan önce günlerce araştırdım, yaşadığım yerde bu tarz elektronik ürünler satan mağazalar olmadığı için de deneme şansım yoktu. Mouse olarak senelerce Steelseries series kullandım ve gayet memnunum, mouse olarak Steelseries'den aşla şaşmam. Fakat kulaklık için maalesef aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Kısık ses, fiyatından daha düşük bir mikrofon kalitesi, bass hissiyatı olsun tamamen fiyatını haketmeyen bir kulaklık benim için. Aldım ve direkt iade işlemleri başlattım. Eğer şuan böyle bir ihtiyacım olsaydı, bir de Corsair'i denerdim. Fakat artık gerek duymuyorum, o korkuyu bir kere yaşadım çünkü :)
Hocam alıp kullanıp iade mi ettiniz nasıl oldu bende 2 kulaklık arasında kaldım ve çok kararsızım başıma bu tarz birşey gelirse iade işleminde sorun çıkarsa diye korkuyorum açıkcası.

Hocam alıp kullanıp iade mi ettiniz nasıl oldu bende 2 kulaklık arasında kaldım ve çok kararsızım başıma bu tarz birşey gelirse iade işleminde sorun çıkarsa diye korkuyorum açıkcası.
Hocam hemen hemen bir kaç saat kullandım Arctis 3'ü. Çünkü hemen pes etmek istemedim, Voicemeeter ile ses yükseltmeyi denedim, bassları arttırmayı denedim fakat bir kulaklığa o kadar para veriyorsam bence bunlarla uğraşmamam gerekir diye düşünüyorum. Kulaklık görüntü olarak tek kelimeyle mükemmel. Çok şık bir görüntüsü var. Fakat keşke performansı da görüntüsü kadar iyi olsa. Açıkçası satıcı mağaza iade için sorun çıkartır gibi oldu fakat uygun bi dille açıklayınca iadeyi kabul ettiler. Hepsiburada'ya kalsa kulaklıklarda iade olmuyor diyip verdiğim para ve pişmanlığımla kalacaktım. Corsair'i bilemem hiç deneme fırsatım olmadı, iyi veya kötü yorum yapmam doğru olmaz. Fakat Steelseries Arctis 3 deneyimleyen biri olarak söyleyebilirim ki performans olarak 40 TL lik kulak içi kulaklığımdan daha kötü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı