Corsair HS50 vs Steelseries Arctis 3

godlikE

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İtopyada arctis 3 350 TL. QP'de HS50 280 TL. Salı günü gidip mağazalarından alacağım. Realtek ALC892 kullanıyor anakartım.
Hangisi alınmalı ?

Son düzenleme:
İtopyada arctis 3 350 TL. QP'de HS50 280 TL. Salı günü gidip mağazalarından alacağım. Realtek ALC892 kullanıyor anakartım.
Hangisi alınmalı ?
Hocam HS50 al, 10-20 TL'yede 7.1 dönüştürücü USB al.
Ben öyle yaptım.
SteelSeries sesi az diyorlar.

HS50'yi ilk aldığımda sesi biraz daha açmak isteği duyuyordum, ayarlardan ft. ve db'leri yükselttim.

Ses çok yüksek gelmeye başladı ama hepsini yükseltmek yerine ortalarsanız daha iyi ses kalitesi oluyor.

Çünkü hepsini fulleyince az hışırtı oluyor ses kalitesi azda olsa bozuyor.

Ama ben genede memnun kaldım.

Ben öyle yaptım.

HS50'yi ilk aldığımda sesi biraz daha açmak isteği duyuyordum, ayarlardan ft. ve db'leri yükselttim.

Ses çok yüksek gelmeye başladı ama hepsini yükseltmek yerine ortalarsanız daha iyi ses kalitesi oluyor.

Tamamdır teşekkürler. Peki 7.1 dönüştürücü alsam HS60 performansını alırmıyım.

Ben öyle yaptım.

Hocam peki 7.1 dönüştürücü almadan Windows dan çevresel sesi açsak olur mu?

Tamamdır teşekkürler. Peki 7.1 dönüştürücü alsam HS60 performansını alırmıyım.
Şahsen HS60 kullanmadım.
İlk aldığımda ses kasarken arkamdan ses gelmiyor diyebilecek kadar az dı, idarelik olarak 7.1 USB ses kartı aldım 18 TL'ye ve şuan çok iyi ses kasabiliyorum.

Bana soracak olursan zaten kulaklık 280 TL 100 TL civarı anakarta takılan 7.1 ses kartı al (ikinci el sağlam iyi bi ses kartıda alabilirsin)

Memnun kalacaksındır.

Şahsen HS60 kullanmadım.
İlk aldığımda ses kasarken arkamdan ses gelmiyor diyebilecek kadar az dı, idarelik olarak 7.1 USB ses kartı aldım 18 TL'ye ve şuan çok iyi ses kasabiliyorum.

Bana soracak olursan zaten kulaklık 280 TL 100 TL civarı anakarta takılan 7.1 ses kartı al (ikinci el sağlam iyi bi ses kartıda alabilirsin)

Memnun kalacaksındır.
Tamamdır alırsam HS50 alırım. Ben de konu açmıştım 100₺ farka HS60 değer mi diye cevap veren olmadı.

Tamamdır alırsam HS50 alırım. Ben de konu açmıştım 100₺ farka HS60 değer mi diye cevap veren olmadı.
HS50 ve HS60 Herşeyi aynı, bir farkı yanında gelen 7.1 USB ses kartı.

Arkadaşa dediğim gibi 100 TL'ye anakarta takılan 7.1 ses kartı alırım, daha iyi performans alırım.
(eğer ikinci el sağlam kaliteli bulursanız sıfır alacağınıza ikinci el 200 250 TL olanları 100 TL'ye alırsınız çok daha performanslı olur)

HS50 ve HS60 Herşeyi aynı, bir farkı yanında gelen 7.1 USB ses kartı.

Arkadaşa dediğim gibi 100 TL'ye anakarta takılan 7.1 ses kartı alırım, daha iyi performans alırım.
(eğer ikinci el sağlam kaliteli bulursanız sıfır alacağınıza ikinci el 200 250 TL olanları 100 TL'ye alırsınız çok daha performanslı olur)
Şimdilik ses kartı düşünmüyorum ama önerebilir misin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı