Elektronik SteelSeries Arctis 5 1797TL

Ben bu kulaklığın bu fiyatlara değeceğini düşünmüyorum. Farklı alternatiflere yönelmek daha mantıklı olur.
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ayrıca bu piyasada hiç bir ürün fiyatını hak etmiyor ki.

Yaklaşık 1 ay önce 1.690 gibi bir şeye almıştım. Ara ara indirime giriyor sanırım, takip ederseniz denk getirirsiniz.
Satıcı trendyol muydu hocam ?

CS:GO ve müzik dinleme olarak bakarsak nasıldır hocam?
CS:GO turnuvalarında kullanılan kulaklıklar BlackShark V2'ye çok benziyor hatta direkt BlackShark V2 olduğunu düşünüyorum.
proearbuds.jpg
Bu yüzden CS:GO performansı hakkında şüphe duyulacak en son kulaklık bence. Müzikte de gayet iyi. İstersen bu kulaklığın kablosuzunu aktif olarak kullanan @aksiyonel hocama danışabilirsin. Kendisi de eğer isterse deneyimlerini burada paylaşabilir.
Zaten G Pro X söylenenlere göre çok da rahat olmadığına göre, aralarında ufak farklar varsa Blackshark V2'yi alırım.
G Pro X çok abartılan bir kulaklık zaten en başta kendi driverinden yani G Hub kaynaklı düşük ses problemi var. Bu sorunu DTS desteklediği için DTS:X yazılımını indirerek çözebiliyorsunuz ancak bunun için ekstradan DTS almanız gerekiyor. Yazılım desteği pek iyi değil ve bu bile kulaklıktan soğumak için başlı başına bir nedenken bazı kullanıcılar da dip ses sorunundan şikayetçi.

CS:GO turnuvalarında kullanılan kulaklıklar BlackShark V2'ye çok benziyor hatta direkt BlackShark V2 olduğunu düşünüyorum.
proearbuds.jpg
Bu yüzden CS:GO performansı hakkında şüphe duyulacak en son kulaklık bence. Müzikte de gayet iyi. İstersen bu kulaklığın kablosuzunu aktif olarak kullanan @aksiyonel hocama danışabilirsin. Kendisi de eğer isterse deneyimlerini burada paylaşabilir.

G Pro X çok abartılan bir kulaklık zaten en başta kendi driverinden yani G Hub kaynaklı düşük ses problemi var. Bu sorunu DTS desteklediği için DTS:X yazılımını indirerek çözebiliyorsunuz ancak bunun için ekstradan DTS almanız gerekiyor. Yazılım desteği pek iyi değil ve bu bile kulaklıktan soğumak için başlı başına bir nedenken bazı kullanıcılar da dip ses sorunundan şikayetçi.
e sporcularda gördüğün kulaklık fiziksel bir kulaklık değil. İçeride kulakiçi takıyorlar bu fiziksel olanda dışarıdaki sesi kesmek için kullanıyorlar diye biliyorum. En azından ben de bu soruyu sormuştum bana böyle denmişti hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı