SteelSeries Arctis 7+ vs 7 Nova

BertuX

Centipat
Daha fazla  
Bu 2 kulaklık arasında kaldım. Başka bir kulaklık düşünmüyorum ama hem konforlu hem de sesi iyi diyosanız başka bir kulaklık önerebilirsiniz.
Çoğunlukla telefonda kullanacağım ve FPS oyunları oynayacagım.
Daha önce Arctis 3 kullandım ama sesin nereden geldiğini anlayamadım HyperX Cloud 2 düşünüyorduk ama Arctis 3 bile daha iyi falan diyenler vardı.
Sizce Arctis 7+mı Arctis Nova 7 mi?

Ben de kulaklık alacağım ve uzun süre araştırdım, önceki yıllarda HyperX Cloud 2 kablolu ve kablosuz deneyimim oldu, HyperX çoğunlukla tercih edilmiyor ses kalitesinden ötürü evet, ancak benim asıl tercih etmeme sebebim açıkçası bir sorun yaşadığında asla muhattabını bulamazsın ve ürünün elinde kalması ihtimali yüksek bir risk. 4000 5000 bandında benim araştırıp alınması en mantıklı gördüğüm kulaklık Arctis Nova 7, Barracuda Pro'nun mikrofonundan, terletmesinden ve aktif gürültü engelleme açınca ses kalitesinin aşırı bozulmasından (ki bu bence normal çünkü çalışma prensibi frekans kesmek ANC'nin) şikayet ediyorlar.

Yalnız şöyle bir problem var nova 7 kronik sıkıntılı bir ürün sanırım, çoğu kişi dipsesten bahsetmiş %90 ve %100 volume getirince kulaklığı. Ancak bunun yazılımla ilgili olduğunu söyleyip nasıl düzeltileceğini anlatanlar da mevcut, benim için hem telefon hem bilgisayara bağlanması açısından bu riski almaya değer, eğer sizin böyle bir düşünceniz yoksa Arctis 9 almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı