SteelSeries Arctis Nova 3 yazılım hatası

BolarVeS

Hectopat
Arkadaşlar SteelSeries Arctis Nova 3 aldım ve yazılımını kurdum mikrofonun dışarıdan gelen sesleri içeri vermesini kapatmak istiyorum ancak kapatmama rağmen vermeye devam ediyor ayrıca Firmware Update var yapmaya çalıştığımda hata veriyor çözemedim bir türlü.

Arkadaşlar SteelSeries Arctis Nova 3 aldım ve yazılımını kurdum mikrofonun dışarıdan gelen sesleri içeri vermesini kapatmak istiyorum ancak kapatmama rağmen vermeye devam ediyor ayrıca Firmware Update var yapmaya çalıştığımda hata veriyor çözemedim bir türlü.
Steelseries engineden sidestone kapadıktan sonra, windowstan mikrofonun ayarlarına gelip şuradaki ayarın kapalı olup olmadığını kontrol edebilir misin.Kapalı olması gerekiyor.

1689591154772.png

Teşekkür ederim kulaklığı bir ucu Type-C bir ucu 3.5mm olan kabloyla bağlayıp sonra tekrar iki ucu da Type-C olan kabloyla bağladıktan sonra değişik bir şekilde tüm sorunlar çözüldü.

Hocam müzik konusunda aşırı bir şey beklemeyin ama müzik dinleniyor gayet güzel, mikrofon konusunda gayet kullanılabilir bir mikrofonu var bir sürü ayar yapabiliyorsunuz SteelSeries Sonar üzerinden ama henüz Valorant gibi ses kasmalı bir oyunda test etmedim.

Hocam müzik konusunda aşırı bir şey beklemeyin ama müzik dinleniyor gayet güzel, mikrofon konusunda gayet kullanılabilir bir mikrofonu var bir sürü ayar yapabiliyorsunuz SteelSeries Sonar üzerinden ama henüz Valorant gibi ses kasmalı bir oyunda test etmedim.

Jack girişli değil mi ürün? Bu jacklı olmasından dolayı kendi ses kartı olmaması büyük eksi günümüzde.

Geri
Yukarı