SteelSeries Arctis Pro Wireless vs Corsair Virtuoso SE

@Fatih Şarova kulaklığı aldıktan sonra lütfen eski kulaklık ile kıyas yapıp buradaki konu üzerinden tecrübelerinizi paylaşın sizin ve benim gibi uzun süredir araştırma içinde olan insanların bir nebze olsun bu tecrübeleriniz sayesinde net kararlar verebilir durumda olacaktır.

@enonertetanem araştırma yaparken bu fiyatları gözden çıkarırken aslında bunu göze alıyoruz ama asıl konuyu pek çok kullanıcı gözden kaçırıyor ben önceki yazılarda bahsettim bazı sitelerde aldıktan sonra ürünleri sorunları çok olup yardım ve desteğin neredeyse az olduğunu gözlemledim.
@Fatih Şarova şimdiden size iyi şans dilerim umarım sorunsuz problemsiz ürün elinize gelir ve aradığınız o ihtiyaçları karşılar bir ürüne sahip olmanızı temenni ederim.

@enonertetanem araştırma yaparken bu fiyatları gözden çıkarırken aslında bunu göze alıyoruz ama asıl konuyu pek çok kullanıcı gözden kaçırıyor ben önceki yazılarda bahsettim bazı sitelerde aldıktan sonra ürünleri sorunları çok olup yardım ve desteğin neredeyse az olduğunu gözlemledim.
@Fatih Şarova şimdiden size iyi şans dilerim umarım sorunsuz problemsiz ürün elinize gelir ve aradığınız o ihtiyaçları karşılar bir ürüne sahip olmanızı temenni ederim.

Çok teşekkür ederim hakkımızda hayırlısı.

Anakart modeli ne? Bahsettiğiniz sound blaster g3 ve DT770 pro 80 ohm alırsan kulaklığın tüm performansını alabilirsin her türlü zaten.

@enonertetanem Gigabyte B450 S2H model anakarta sahibim. Öneride bulunduğunuz ses kartı G3 yerine G6 tercih ederim daha iyi sonuç verebileceğinden eminim.

G3 yeterli olacaktır. Hem BossBilişim görüyorum G6 ve G3 aynı fiyatta sakın oradan almayın dolandırılırsınız. Bu arada, İstediğiniz Sennheiser modeli hangisiydi? HD599 mı? İkisi farklı modeller (birisi open-back ve birisi closed) ve bence AMP alacaksanız DT770 gidin.
Çok teşekkür ederim hakkımızda hayırlısı.
Hayırlı olsun. Eski kulaklığınızdan daha kötü olduğunu düşünürseniz kullandığınızda bence geri gönderip benim önerdiğimi almanızı tavsiye ederim. Birkaç hafta kullanın ama önce alışmanız belki zaman alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı