SteelSeries Pişmanlığı

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Arctis 3 ve Rival 110 ikilisini kullanıyorum ve bugüne kadar yazılımdan dolayı birçok sıkıntı yaşadım. Aklı olan Steelseries almaz, en azından bu ikisini. Bunlara 500 ₺ vereceğime 2 ayda bir tak çalıştır çalışan Çin malı ürün alırdım daha iyi. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 yazılımsal kaynaklı bir problem yaşıyorsunuz galiba biranda yazılım kapanıyor vs. Rival 110 mouse'u yaklasik 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

Yazılımsal nasıl bir sıkıntı yaşadınız? Ben de bir süredir Rival 600 kullanıyorum yazılımsal bir sıkıntı karşılaşmadım.

Arctis 3 2019 kullanıyorum ben de ve yazılım desteği yoktu, sizinki 2019 olmayan model miydi acaba? Kullanabildiğiniz bir yazılım varsa denemek isterim.
Benimki eski olan. 2019 modelinin çıkmasındaki sebep eski modelde yaşanan yazılımsal sorunları kaldırmaktı zaten. Bunun içinde direk yazılımı kaldırdılar. Gerçekten takdir edilesi bir davranış.

Şikayet edeceğinize değişim talebinde bulunun ya da probleminizi belirtin.
İade / değişim edemem çünkü yaklaşık bir yıldan fazladır kullanıyorum. Geçen zamanla getirdikleri yazılım güncellemeleri günden güne daha da kötü bir kullanım sunmaya başladı. Yaşadığım problemleri tek tek yazamam fakat en başta olan oyunlarda mouse lag yaşamam. İnternette arctis 3 mouse lag yazarsanız görürsünüz.
Yazılımsal nasıl bir sıkıntı yaşadınız? Ben de bir süredir Rival 600 kullanıyorum yazılımsal bir sıkıntı karşılaşmadım.
Arctis 3 yazılımsal kaynaklı bir problem yaşıyorsunuz galiba biranda yazılım kapanıyor vs. Rival 110 mouse'u yaklasik 1 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.
Rival 600 nasıldır bilmiyorum fakat onun hakkında da iyi şeyler gördüğümü söyleyemem.
Engine 3 zaten yaşadığım birçok sorunun ana kaynağı. Arctis 3 ile kullandığımda sıkıntı yaratıyor. Steelseries de bunu biliyor ve yazılım desteği olmayan Arctis 3 2019 ürününü çıkarıyor.

[İnceleme] Steelseries Arctis 3 - Technopat Sosyal @Jira

Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Headset İncelemesi - Technopat Sosyal @visu

Bu kişilerde yorumalarını yapsınlar mı? Konular ortada gerçi. Benim düşüncem, kullanıcı takıntılıysa aldığı hiçbir ürünün keyfini süremiyor.

Fareniz için raporlama Hz değerini değiştirirseniz düzelecektir eğer sistemsel bir problem yaşamıyorsanız.

SS'i global garanti konusunda eleştirebilirim. Nasıl hala global bir garanti şekline geçemez, ürünlerinin faturalarını ister anlamıyorum.

Son düzenleme:
Yaşadığım sıkıntıları Steelseries desteğe ilettim ve bana kendi yazılımları yerine Windows sonic kullanmamı söylüyorlar. Sanki ben bilmiyorum onu yapmayı. Hiç araştırmadan direk adamların kapısına dayandım sanki. Steelseries kendi yazılımını düzeltemiyor. Araştırırsanız herkese bu yöntemi önerdiklerini görürsünüz. Arctis 3 almak isteyen varsa Corsair HS50 modelini öneririm. Yazılımla yapılmış bir 7.1 kullanmaktansa stereo daha iyi olur diye düşünüyorum. Merak eden olursa desteğin bana verdiği cevap ektedir.

Capture.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı