SteelSeries Prime alınır mı?

Atalsan

Femtopat
Daha fazla  
Kendime yakında sisitem toplayacağım o yüzden mouse bakıyorum şu anda aklımda SteelSeries Prime FPS var. Almalı mıyım yoksa başka bir şey önerir misiniz?

Bende o fareyi kullanıyorum. RGB önemli değilse kesinlikle Prime.

Yanlış bilgi
Dostum Türkiye'den aldığın ürünlerin üretim kalitesi düşük olduğu için dandik mouse almanı öneririm. 70 TL'ye aldığım mouseyi 3 yıldır kullanıyorum çevremdekiler marka alıp 1 yıl sonra çöpe atıyor. O yüzden SteelSeries alma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Türkiye'den aldığın ürünlerin üretim kalitesi düşük olduğu için dandik mouse almanı öneririm. 70 TL'ye aldığım mouseyi 3 yıldır kullanıyorum çevremdekiler marka alıp 1 yıl sonra çöpe atıyor. O yüzden SteelSeries alma.
Yıllardır sadece Steelseries ürünleri kullanıyorum. Şuanda Prime wierless kullanıyorum sensörü 450ıps doğrulukta en yüksek sensörlerden birisi şuanda daha yükseğini sadece logitech superlight 2 modeli cıkardı haricinde şarjı çok uzun dayanıyor. Türkiyede dandik demeniz çok saçma paraya kıyıp en kaliteli ürünleri herzaman kullanıyorum ve agrantileri bitene akdar bana hiçbir sorun çıakrmıyorlar. Marka oalrak ürünün arkasıdna duran ve ekipman olarak en üst düzey 2 markadan birisidir.

SteelSeries Prime Neo-noir. Prime wierless. Sensei-ten ve Rival 650 wierless kullandım hepsi çok klaiteli ürünler zaten eline aldıgında cidden premium bir ürün kulandıgını anlarsın. Klavye alırsan şu anda zaten en Apex Pro'dan üstün klavye çıkmadı öneririm. Apex 9 TKL ve Apex 7 kullandım 9 0.2ms olması haricinde beni pek malzeme oalrak tatmin etmedi ancak Apex7 ve Pro TKL malzeme kalitesi ve sunduklarıyla premium hissiyatını ve verdiğin paranın hakkını aldığını hissettiriyor.

Bu ürünlerinin üretim kalitesini düşürdüğü gerçeğini değiştirmiyor.

Bu söylediğinizi kanıtlar nitelikte bir açıklamanız var mı? Mantıksız.

Dostum Türkiye'den aldığın ürünlerin üretim kalitesi düşük olduğu için dandik mouse almanı öneririm. 70 TL'ye aldığım fareyi 3 yıldır kullanıyorum çevremdekiler marka alıp 1 yıl sonra çöpe atıyor. O yüzden SteelSeries alma.

Dandik mouse almanı öneririm demişsin :D CS:GO veya Valorant gibi oyunlarda mouse önemini anlatmama gerek yok sanırım. 70 değil 500TL'lik fareyi bedava verseler kullanmam çünkü ivmelenmesi bile kare kare ilerliyor. Mantıksız önerilerde bulunmayalım.

Bunu hangi akla hizmet diyorsun cevren galiba sorunlu bir model alıyor o yüzden çöpe atıyor eğer sen 70 TL fare ile Prime kıyaslıyorsun ne diyeyim.

Ne alaka düşürmüyor ve senin mantığında ilerliyorsak cin malı bir RX 580 alalım MSI RTX 3060 alırsak bozulacak ya hani.

Yeni konular

Geri
Yukarı