SteelSeries Rival 3 tuşları nasıl takılır?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar SS Rival 3 faremin sol tıkı basılı tutunca algılamıyordu, ben de sol click tuşunu yerinden çıkarıp geri takacaktım. Çıkarınca geri takamadım nedense oturmuyor. Nasıl yerine oturtabilirim bilen varsa anlatabilir mi?
Garanti süresi devam ediyor verebilirim ama ayın 29'undan önce imkanım yok üstelik tuşu yerinden ben çıkardığım için kullanıcı hatası diye garanti dışına çıkar mı?

IMG_20240320_201249.jpg

Arkadaşlar SS Rival 3 faremin sol tıkı basılı tutunca algılamıyordu, ben de sol click tuşunu yerinden çıkarıp geri takacaktım. Çıkarınca geri takamadım nedense oturmuyor. Nasıl yerine oturtabilirim bilen varsa anlatabilir mi?
Garanti süresi devam ediyor verebilirim ama ayın 29'undan önce imkanım yok üstelik tuşu yerinden ben çıkardığım için kullanıcı hatası diye garanti dışına çıkar mı?

Eki Görüntüle 2145979
Çentikleri oturmamıştır daha dikkatli bak kırılırsa ne yaparsan yap geri takamazsın ayrıca evet garanti dışına çıkar. Ancak çentik oturmamışsa bu garanti sebebi olmaz.

Çentikleri oturmamıştır daha dikkatli bak kırılırsa ne yaparsan yap geri takamazsın ayrıca evet garanti dışına çıkar. Ancak çentik oturmamışsa bu garanti sebebi olmaz.
Tuşa baktığımda herhangi bir çentik göremedim hocam tam olarak nerede? Fazla zorlamadan bakmaya çalışıyorum da tamamen dümdüz içi ve herhangi bir kırık yer göremiyorum. Fareyi salladığımda da zaten herhangi bir parça sesi gelmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_204309.jpg
    IMG_20240320_204309.jpg
    165,7 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240320_204501.jpg
    IMG_20240320_204501.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 9
Tuşa baktığımda herhangi bir çentik göremedim hocam tam olarak nerede? Fazla zorlamadan bakmaya çalışıyorum da tamamen dümdüz içi ve herhangi bir kırık yer göremiyorum. Fareyi salladığımda da zaten herhangi bir parça sesi gelmiyor.
Geriye doğru iyice ittirip bastırmayı denedin mi?

İçini açmak gerekebilir ama böyle yaparsan garanti dışı kalır. Bence garantiye yolla en azından taksınlar. Buradan taktıramayız.

Anladım hocam. Biraz içine bakınca sizin geriye ittermekten kastınız şimdi anladım sanırım. 1. fotoğrafta işaretlediğim çıkıntı 2. fotoğraftaki yuvaya mı girmesi gerekiyor? Çünkü bir süredir o çıkıntının o yuvadan kırılarak ayrıldığını düşünüyordum sonradan kafama dank etti.

WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 21.43.46_9011f482.jpg

WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 21.43.47_f8310b86.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı