SteelSeries Rival 3 vs Logitech G305

Bütçe
1500
Ne keşke bir örnek versem? Kullanıcısı olduğum farenin çoğunluklu bir kısmı lod sorunlu ve eski bir fare. Akakçe üzerinde minimum 759₺ olarak gözüküyor ben fareyi 300₺'ye aldığımda bu sorunları kabul ederek aldım ve memnun olmuştum 300₺'ye aldığım için 1 yıl boyunca kullanıcısı oldum ve buna dayanarak alınmaz diyorum. Kaliteli bir malzeme kalitesi yok tutuşta rahatsız etmişti sensör olarak daha iyi olan abisi Prime'da aynı şekilde. Bu fare Prime'dan daha kötü fakat neden daha pahalıya satılıyor anlamış değilim. İptal edeceksen et 1500₺ bütçem var demişsin aileme yük olmayayım diye tercih ettiğin fareye bak. Tam bütçeni yaz ona göre bir şeyler önerelim istemiyorsanda Rival 3'le devam edebilirsin, iyi sosyaller.
%100 katılıyorum.

Ne keşke bir örnek versem? Kullanıcısı olduğum farenin çoğunluklu bir kısmı lod sorunlu ve eski bir fare. Akakçe üzerinde minimum 759₺ olarak gözüküyor ben fareyi 300₺'ye aldığımda bu sorunları kabul ederek aldım ve memnun olmuştum 300₺'ye aldığım için 1 yıl boyunca kullanıcısı oldum ve buna dayanarak alınmaz diyorum. Kaliteli bir malzeme kalitesi yok tutuşta rahatsız etmişti sensör olarak daha iyi olan abisi Prime'da aynı şekilde. Bu fare Prime'dan daha kötü fakat neden daha pahalıya satılıyor anlamış değilim. İptal edeceksen et 1500₺ bütçem var demişsin aileme yük olmayayım diye tercih ettiğin fareye bak. Tam bütçeni yaz ona göre bir şeyler önerelim istemiyorsanda Rival 3'le devam edebilirsin, iyi sosyaller.

Haklısın ama tekrar söylüyorum örnek bir mouse soyler misiniz o fiyata daha iyi .Prime'a baktım büyük.

g102 ile aynı boyutlarda.

Eki Görüntüle 2098096g305 ile de aynı boyutlarda.
G305 deneme fırsatım oldu o küçük geldi rahat edemedim

Haklısın ama tekrar söylüyorum örnek bir mouse soyler misiniz o fiyata daha iyi .Prime'a baktım büyük.

G305 deneme fırsatım oldu o küçük geldi rahat edemedim
1706307260138.png

Prime büyük geliyorsa MM711 tam oturur, MM711 küçük geliyorsa prime tam oturur bu 2sinin ortasında mouse yok.

Başka öneriniz varmı ?
Bu 3 fareden başka önerim yok maalesef. Fiyatına göre daha iyi fare yoktur bana kalırsa bu fareler dışında.
https://www.amazon.com.tr/HyperX-Pulsefire-Haste-Hyperflex-Programlanabilir/dp/B09QXG3132/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1JNADJ3871PIA&keywords=HyperX%2BPulsefire%2BHaste&qid=1706307297&s=electronics&sprefix=hyperx%2Bpulsefire%2Bhaste%2Celectronics%2C137&sr=1-2&th=1

Bu fareden daha iyi attığım mouse, model o minus ile aynı Switch'leri kullanıyorlar ancak sensör olarak daha iyi. 2'si de Omron Switch kullanıyor 20M tıklama ömrü var ileride çift tıklama yapabilir. Ancak MM711'in güzel fare olduğunu söylemem gerekiyor, elimde var kullanıyorum. G102'den 100 kat iyi olduğunu net söylebilirim.

Sensör olarak hangisi iyi demiştiniz

Kanka mouse öner artık.

Model o minus nasıl degerledirir misin?

Uzun kullanım için iyi değil.

Bütçe belirt diyorum "mouse öner artık" diyorsun. 1500 yazmışsın konuda başka bir şey diyorsun konuyu bıraktım alacaksan al.

Geri
Yukarı